Nefunkční stránky

Dobrý den
Dnes jsem zjistil, že máme nefunkční stránky: www.zelenyvitr.cz ( www.zelenyvitr.blgz.cz ).
Na stránkách se objevuje hláška, že došlo k plánovanému ukončení provozu služby blog.????
Vůbec nechápu co se děje. Nedostali jsme žádné upozornění, nic a jsme ve velmi nepříjemné patové situaci, protože jsme nezisková organizace a pořádáme nejrůznější akce pro děti a mládež. Tito si nyní myslí, že jsme ukončili činnost :-(.
Můžete nám prosím pomoci s tím, aby byly stránky znovu funkční?
Tak už jsem díky foru pochopil.......:-)
Nicméně, nemáme materiál z webu nikde uložený. Šlo by prosím nějak udělat, abychom se k němu dostali a následně mohli vytvořit nový web?
Ľutujem, od 4.11.2016 16:00 už nieje možnosť sa dostať k pôvodnému obsahu. Budete si musieť stránky vytvoriť od začiatku.
Nezávidím ti, 5. ledna Lenin říkal Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!! Na archive.org (Wayback Machine) jsem nic nenašel, zkus google cachce, do google vyhledávače dej site:zelenyvitr.blgz.cz/ Te tam skoro desítka stránek, musíš rozkliknout zelenou šiplu a zvolit "archiv.
Vůbec nechci zpochybňovat, že je chyba na naší straně.
Nicméně jsem nepročítal diskuse a tím pádem jsem o tom nevěděl.
Opravdu byl takový problém alespoň poslat email?
Moc děkuju" neodbornému poradci"
Díky němu se alespoň něco podařilo zachránit.
Dobrý den,

informaci o ukončení Blogu jsme zasílali všem jeho uživatelům na registrační e-mail 3 měsíce před jeho ukončením.