FTP

Nejde sa mi prihlasit cez Total Commander ani cez tento ftp co je na tejto stranke neviem preco?
Poradte mi pls.
to my také nevíme - napiš co ji konkrétně udělal a co to udělalo nebo neudělalo - pokud se nedá k FTP přihlásit tak je asi něco špatně, to je asi jediný závěr, který lze udělat
mne sa neda pripojit len na wz lebo na ic ide v poho. takze neviem admini by sa mali mrknut na svoju stranku. :-(
WZ a IC neni jedno a to sami. Kazdy ma svoji metodu prihlasovani k FTP.

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
a jak ti to pomůže, když se admini mrknou na svoji stránku?
prihlasujem sa cez ftp ako je na navode a nejde. ako sa prihlasujete? napiste aj ake programy pouzivate
používám TotalCommander podle:
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
a funguje to i v jiných FTP klientech - v programu to s velkou pravděpodobností nebude
Musim říct že webzdarma to celkem sere (s prominutim)mam toho akorat dost! jelikoz neznánjiny hosting tak pozivam web zdarm přes FTP je už skoro vyloučeno že se připojím (dříve jakš takš se zavřenýma očima šlo)2.To davani souboru pres webzdarma este slo ale ted? pri prenosu 2 ze 3 dat mi to napise ze nenavzal spojeni..
co ted mam jit hledat jiný hosting?
:-D :-D lol eště lepší už nemůžu v uploadu přes webzdarma dat prochazet :-D
edit:neznáte jiný neplacený hosting?
zkus IC.cz, je to takovej nevlastní bratr WZ (tzn. služby apod. jsou hodně podobné, jen nemají asi společné rodiče). v něčem je lepší, v něčem horší, ale průměrně to vychází asi tak stejně.
Pri pokuse o nadviazanie spojenia s mojou strankou sa vypise toto::: :::

COMMAND:> [24. 12. 2007 10:50:37] LIST
STATUS:> [24. 12. 2007 10:50:37] Connecting FTP data socket... 1XX.1XX.1XX.2XX:xXxXx...
[24. 12. 2007 10:50:37] 150 Opening ASCII mode data connection for file list
ERROR:> [24. 12. 2007 10:51:20] Control connection closed.
STATUS:> [24. 12. 2007 10:51:20] This site can resume broken downloads.


No takze skuste poradit nejako lebo toto mi uz robi asi tyzden a dost ma to serie vzhladom nato ze som si neurobil zalohu svojej stranky :) (trocha hanba)...takze jediny original stranky mam na svojom konte. P.S. >>> V total commanderi je vsetko nastavene spravne.Obsah FTP konta sa zobrazi ale neda sa prenasat jeho obsah. a ked sa nalogujem zo stránky cez FTP napise mi ADRESAR JE PRAZDNY...pritom sa mi stranka zobrazuje...CO S TYM?
Kamarat si urobil WEB stranku a na druhy den uz nema pristup k suborom.
Zda sa, ze nemate v poriadku server. Kedy bude vsetko OK?
emrpos: možná nastavení aktivní/pasivní mód přenosu?
Brada: jak nemá přístup? Pokud postupoval podle návodu (tzn. zaregistroval se, přihlásil se, změnil si heslo), tak se pod tím novým heslem přihlásí a má přístup ke všemu co potřebuje.
to R.U.R. >>> Skusal som aj pasivny aj aktivny prenos...(pomocou CuteFTP aj Total Commanderu) ale stale to nefunguje.commander mi zobrazi obsah priecinka ale prenasat subory na server alebo do mojho pc zo servru nemozem.vypise sa ze spojenie prerusene.skusal som vsetko mozne no bez vysledku.uz neviem co mam robit a iny hosting sa mi nechce registrovat.
nemůže to blokovat firewall?
No firewall asi ne...vsetko som vypol...skusal som to aj cez LINUX...stale nemozem nic robit...
Uz to ide...sorry za predchadzajucu spravu a diki za rady.
ehhh a je to tu zas...nefunguje. prenos...stale ma to odpoji...pri vstupe cez www administraciu mi napise adresar je prazdny...neviem preco...help me
problém bude někde u administrátorů, nelze se připojit zničehonic přes ftp vůbec!
Milhouse: - dodatek: to že ses vybrečel v jednom vláknu snad stačí, ne? Nebo musíš ty svý bláboly rozhazovat na všechny strany?
Fakt to přes to ftp nejde.A ješte pri přihlášení normálně přes www.webzdarm bla bla bla mi to píše chyba certifikátu a nemůžu si už ani vlézt do zprávy souborů,abych aktualizoval stránky?je to dočasný,nebo mám hledat jinej hostink?thx
<HTML>2kaplan: co to je "nejde"? Mně ftp funguje. Jakou to hlasí chybu? Ukaž nám ftp log.</HTML>
No ftp mi to otevře ale když to chci otevřít v programu průzkumník,tak mi to nejde:(
http chyba 500 -to mi píše když se chci přihlásit přes zprávce souborů.A dřív to nebyl problém jak přez průzkumníka tak přes webzdarma.