hacknutie alebo co?

Normalne som si robil web a zrazu z nicoho nic refreshnem a co nevidim. Uz tam nieje to, co som tam mal ale niejake Drakulovy koule! Co to ma znamenta? Inac robil som to v spravcovy souboru. Vidim ze tu uz je podobny problem
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=34779&t=34779

aneb "Normalne som si robil web" a "robil som to v spravcovy souboru" nejde dohromady. Až se budeš rozhodovat co dál, FTP je pravá volba ;)
vyborne! Takze ked sa nieco stane zle, tak je na vine uzivatel. Co tak to trocha poupravit zeby sa to uz nestavalo? Kde sa tu da zmazat web pretoze radsej pojdem na ic.cz! je to tam lepsie a par krat aj pomohly a nevyhovaralis a na to, ze "delej si to u sebe v PC"! Ked uz tam je spravce souboru ma to byt bezpecne!
Smazat web? No přeci ve správci souborů!
Sam: Spravca suborov je PRIMARNE urceny na manazovanie - SPRAVOVANIE subor. To, ze je tam akysi online notepad (aj to s obmedzenymi funkciami), je len maly bonus. To znamena pridavanie, mazanie premenovanie suborov . . .

Kludne sa moze obcas stat, ze ked svoju HOTOVU stranku, ktora na tvojom PC funguje spravne kopirujes na server webzdarma, tak tam prestane fungovat (ciastocne alebo uplne) - vascinou kvoli zaciatocnickym chybam (case-sensitivita, ina verzia PHP). Prave k tomuto ten editor ma sluzit (aspon ja to tak chapem). Ked potrebujes upravit na stranke nejake drobnosti.

Ak sa budes tymto riadit, tak urcite budes mat aktualnu verziu/zalohu stranky u seba na PC a preto takato situacia nebude predstavovat problem (znovu nahratie suborov je otazka par minut).

Na zaver: Tvoje zmyslanie, ze stranky si vyrabas priamo na serveri je chybne - nehovoriac o tom, co to robi so serverom, ked XYZ ludi rovnako ako ty edituju stranky naraz. Mozno aj preto tu vznikaju problemy s preplnenim tmp a session . . .

Skus si precitat zakladne postupy pri tvorbe webovych stranok. Medzi nimi urcite najdes aj to, ze stranka sa ma dat na server az vtedy, ak je plne funkcna, otestovana a hotova.
ved ja to robim doma na pc ale ked niesom doma tak mi to je v podstate jedno ci to robim v notepade na pc alebo na serveri. Na serveri aspon nemusim kopirovat a tym nestracam zbytocny cas.

to ds: ja myslim vymazat domenu sam.wz.cz
http://www.webzdarma.cz/pp.html?4#4