mazání obsahu souborů

Chtěl jsem se zeptat, zda už se vám někdy stalo to, co se mi stává docela často:
Vždy po určité době zjistím, že mi přestaly fungovat některé stránky. Např index, home apod.....Přihlásím se teda přes FTP a zjistím, že např. soubor index.htm má 0 kb, i když před tím nějaké data měl. A i u ostatních souborů vidím, že podle datumu byly změněny před několika dny, ale já jsem to nebyl a heslo ke svým stránkám jsem nikomu nedal...Naposled jsem tuto změnu zaznamenal ted 3.1.2009. Máte někdo vysvětlení? Děkuji
To se mi ještě nestalo.

Když se připojuješ pomocí FTP tak v logu je vidět datum posledního přihlášení - tam můžeš zkontrolovat jestli se přihlásil i někdo jiný, je tam něco ve stylu:
230-Last login on 2009-01-05 00:13:35 from xxx.xxx.xxx.xxx

To, že někdo zná heslo se nabízí jako nejlogičtější vysvětlení.

Obyčejné FTP přenáší heslo v obyčejné textové, nezašifrované podobě, které lze celkem snadno "odposlechnout", pokud je někdo ve stejné síti jako počítač, který se takto připojuje. U některých webu wz.cz lze při připojení využít SSL/TLS nebo webzdarma nabízí použití SafeTP (http://www.webzdarma.cz/pp.html?3#3)

Jinak při používání správce souborů (phpWebFTP 3.3 By Edwin van Wijk)
se stává, že dochází k výměně obsahu např. indexu s indexem jiného webu - třeba to, co popisuješ je nějaký speciální případ tohoto jevu.

A třeba jsou možná i jiná vysvětlení...
Tak už se mi to stalo zase. opět se mi ztratil obsah dvou souborů. A tyhle asi bohužel nemám zálohované. Jak je to možné?
Mně se to taky ještě nikdy nestalo. Změň heslo a uvidíš. Pod FTP si představuješ skutečné FTP nebo webové rozhraní?
Nějaká webová adresa na ty "ztracence" by nebyla? Třeba se "ztratily" jenom tobě.
PS: Nezálohovat = nerozum.
Tak už jsem zjistil asi důvod. Byl tam nějaký virus ve zdrojaku. Odstranil jsem ho tak uvidíme jestli opravdu bylo ono
že by virus sebevrah, kterého už to na světě nebavilo a vymazal se kompletně i se zbylým obsahem souboru?

A co to VSTUPTE na titulní stránce, to jsem netušil, že jsou tenisti takoví nepřející škudlilové...