Chyba v ankete

Dobry den, najdete mi prosim vas chybu na www.muco.xf.cz/index.php
Tam mi pise ze je nejaka chyba v header-"y", -ak stlacite na nejaku odpoved v ankete.
Ak mam iba script od ankety tak to funguje ale ak do stranky vlozim kod tak mi pise chybu v headeroch neviete preco?
<?
$filename="anketa.dat";
$pruh=50;
if ($hlasuj<>'') {
$hlasoval++;
SetCookie("hlasoval", $hlasoval, Time()+86400);
if ($hlasoval==1) {
$file=FOpen($filename, "r+");
$data=Explode("#",FRead($file,999));
$data[$hlasuj]=$data[$hlasuj]+1;
Rewind($file);
FWrite($file, Implode($data,"#"));
FClose($file);
}else{$alert="Už jste hlasoval/a!";}}
if (File_Exists($filename)):
$file = FOpen($filename, "r+");
$data=Explode("#",FRead($file,999));
Rewind($file);
else:
$file = FOpen($filename, "w");
$data[0]=0;
$data[1]=0;
endif;
FClose($file);
?>
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /3w/xf.cz/m/muco/index.php:134) in /3w/xf.cz/m/muco/index.php on line 237


Někde tam máš (ne v te tvé ukázce, ale na řádcích, co ukázal Warning) příkaz header, kterým se snažíš odeslat hlavičky, ale už před tím jsi něco poslal na výstup (na monitor).

http://us.php.net/manual/cs/function.header.php
=zbi=
tys ten skript co napsal asi ani nepreletl ocima,co? :)

=Marek=
zbi ma pravdu, ale jen nedorekl ze se to tyka i SetCookie ! :)
"...najdete mi prosim vas chybu..."
Jo je jich tam dost, ale stěžejí (mimo té, co popisují zbi a freeze) je to seCookie: umáznu tvůj koláček a hlasuju znovu, umáznu další koláček a hlasuju zase, a znovu a znovu a znovu ...
Ano ale potom to pojde zle.
Ako sa to da inac sspravit dalo by sa to pomocou sessions?
Marek napsal:
>
> Ano ale potom to pojde zle.
> Ako sa to da inac sspravit dalo by sa to pomocou sessions?

Myslim ze mas nejjednodussi tu anketu udelat tak, ze pokud nekdo da hlas tak se to odesle (formular nebo odkaz z parametrem) na skript, ktery to zpracuje (a i ulozi cookies) a na konci skriptu po setcookies zavolas header('Location: index.php'); :)

Zadne session nepotrebujes .... staci to pouze jedina cookies nebo radek do db pro identifikaci toho kdo uz hlasoval :)
Dik, lebo ak som vymazal ten riadok tak to slo iba v OPERE
Chceš rychlé řešení? Hoď to do ob_bufferu (ob_start) a pak výstup smaž. Podrobnosti v manuálu.

Nebo najdi ten kus kódu, který ti píše.