Provozovatel

Důležité: Než napíšete na technickou podporu, zkontrolujte prosím, zda Vaše otázka již nebyla zodpovězena v sekci technické podpory. Většina dotazů se často opakuje, proto je můžete efektivně vyhledat pomocí hledání.

Provozovatel a fakturace

Web zdarma s.r.o.
Skelná 29, 46602 Jablonec nad Nisou
IČ: 03877167 a DIČ: CZ03877167

Bankovní spojení
Číslo účtu: 2100761658/2010

IBAN: CZ3920100000002100761658
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Adresa banky pro mezinárodní platby a platby v cizích měnách:
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

E-mailové kontakty

Technická podpora → podpora@webzdarma.cz
Fakturace → fakturace@webzdarma.cz

Telefonické kontakty

Na službě Webzdarma.cz není telefonická podpora dostupná.

Přímé kontakty na podporu

Na dotazy, jejichž řešení lze nalézt v sekci podpory nebo v diskusním fóru, bohužel e-mailem odpověď neposíláme.

Pro technickou podporu použijte fórum. E-mail na správce sytému je v urgentních případech podpora@webzdarma.cz a je určen jen pro situace, kdy není vhodné popisovat daný problém do veřejného fóra.

Důležité tipy

  1. Vemte prosím v úvahu, že naše kapacity na řešení Vašich problémů jsou vzhledem k počtu uživatelů omezené. Neočekávejte tedy odpovědi na dotazy, které jsou plně pokryty sekcí podpory či v diskusních fórech.
  2. E-mailová podpora nemůže řešit zejména problémy s chybami v PHP kódu atp. Telefonická podpora není dostupná. Děkujeme Vám za pochopení.
  3. Než napíšete na naší technickou podporu, zkontrolujte prosím, zda Vaše otázka již nebyla zodpovězena v sekci technické podpory. Většina dotazů se často opakuje, proto je můžete efektivně vyhledat pomocí stránky hledání.
  4. Vždy by mělo být pravidlem, že v požadavku uvedete co možná nepřesnější popis problému (co si situace vyžádá). Nezapomeňte napsat také své uživatelské jméno.