Zobrazení stránky po uložení dat formuláře do databáze

Zdravím,

v PHP zatím ještě nejsem moc zručný, proto prosím o radu. Mám skript na ukládání dat z formuláře do databáze. Skládá se z funkce ShowVysledky a PridatVysledky. Ve funkci ShowVysledky mám vypsaný přehled dat v tabulce a přidávací formulář. Funkce PridatVysledky pak přidává data do tabulky. Potřebuji se po vykonání funkce PridatVysledky vrátit zpátky do funkce ShowVysledky. Normálně bych na konec fce PridatVysledky dal volání fce ShowVysledky. Jenže já pracuji vždy pod určitým id a to volání mi vrátí sice fci ShowVysledky, ale nezobrazí se mi data z tabulky, protže používám při výpise dat z tabulky podmínku where. Pro představu:
mám tabulku terminy a v ní data s id
dále mám tabulku vysledky a v ní id z tabulky terminy jako index
Do funkce ShowVysledky se nejdříve dostanu ze skriptu, který zobrazuje data z tabulky terminy přes odkaz ...ShowVysledky?zobraz_id=".$pole_data["id"]."... Tam se mi zobrazí (pokud se najde indexové id v tabulce vysledky shodné s id z terminu) seznam všech dat s tímto id. A dále formulář pro přidání dalších dat pod tímto id. Vyplním formulář, kliknu na přidat, vykoná se fce PridatVysledky, ale místo zobrazení původní stránky s nově přidanými daty se zobrazí stránka s hláškou, že v databázi není nic uloženo a navíc, že mám chybu v sQL syntaxi.
Doufám,že jsem to vysvětlil srozumitelně, jak jsem psal na začátku v PHP nejsem ještě moc zdatný
Díky za pomoc
hm, popisujes to desne slozite, ale dost tezko z toho vycucavam ty podstatny informace
rekl bych, ze problem je v tom, ze kdyz se odesle ten formular, tak pak nemas to zobraz_id v adrese, tim padem si ho nemuze funkce ShowVysledky vzit a vznika problem
1. reseni: formular odesilat na adresu vcetne parametru: <form method="post" action="?zobraz_id=neco">
2. reseni: do formulare pridavat hidden pole s id, po zpracovani formulare ve funkci PridatVysledky se presmerovat na skript: header("Location: cesta_ke_skriptu?zobraz_id=neco");
cesta_ke_skriptu musi byt absolutni, takze treba http://tvuj.web.cz/adresar/skript.php
druhy reseni je lepsi v tom, ze zabrani opakovanymu odeslani formulare pri refreshi stranky
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub13
# www.volny.cz/peter.mlich (zdroj: minichat.txt)
# www.volny.cz/peter.mlich (zdroj: minichat.sql)

1. error_reporting
2. Die u SQL
3. mysql_error u SQL
4. pri die vypsat cele zneni dotazu.

A kdyz das cele zneni dotazu sem i s textem chyb, tak ti muzeme pomoci problem resit.

... se mi to nechce cist, ale podle ZBI, jestli nepridavas nekam cislo ID s cim chces pracovat, pak se nediv, ze nevi, pod jakym ID to ma ukladat nebo mazat...
TO Tonik: Super díky moc. Už jsem to měl napůl hotové přes zdlouhavé opětovné připojování do databáze a vyvolávání toho id. Ale tys mi vytrhl trn z paty. Ještě jednou díky. :)

TO peta: i tobě díky. Na to jsem se právě ptal jak mu mám říct pod jakým id to má ukládat. Akorát jsem to asi opravdu napsal děsně složitě. Jenže učím se PHP za pochodu doma a jinak jsem to nezvlád ;)