Stiahnutie suboru

Caute,
Nevie niekto ako je vyriesene stahovanie napr. na stahuj.cz ze ked chcem stahovat tak sa tam nezjavy len biela stranka ale ostane mi tam stranka s reklamami atd. a prehliadac vyhodi dialog ze ci chcem stiahnut subor?

Thanx
AJAX, JavaScript, META, ...
JS, JS ajax, HTML iframe, HTML meta, PHP, JAVA, ...
to se da napsat ve vsem, jen musis vedet, jak :)

Jinak se da zobrazit zdrojovy kod stranky, kterou si prave prohlizis, ulozit...
No ja som pri takychto strankach nenasiel ani odkaz na stahovany subor v zdrojaku... Pri jednej stranke ked idem daco stahovat tak je odkaz v takomto tvare: "download.php?id=34" no a aj ked hodim tento odkaz do napr. GetRightu tak sa nestiahne vygenerovany html kod ale ten subor (tj. napr. program.zip atd.)...
Nemohol by mi teda niekto poradit alebo dat niaky link kde je o tom pisane?

Thanx
PS: Viem ze by to niak islo v iframe ale rad by som niaku inu moznost...
teda nevim, co pouzivas za divnej prohlizec. ja kdyz si klinku na odkaz na soubor ke stazeni, tak se mi stahne a stranka normalne zustane jak byla. pokud to mermomoci chces zeslozitovat pres php, tak tady: http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=310

>> tak sa nestiahne vygenerovany html kod ale ten subor
pochopitelne, protoze ten php skript zadny html negeneruje
2Tonik: Diikes moc to som potreboval!
Btw: Pouzivam Firefox 1.5 takze mozno na novsich to uz je inak...
jo, ted si vzpominam... ve ff1.5 se myslim nejak pri kliknuti na odkaz na soubor, kterej prohlizec neumi zobrazit, otevrel novej panel (bez názvu) a pak teprve dialog na stazeni. ale myslim, ze to slo pomoci nejakyho rozsireni nebo nejak jinak opravit, aby to nedelalo