malinkaty problemik

mam taky chat je tam kopu php suborou je tam mysql vsetky pristupove mena hesla som doplnil vsetko by fungovalo ale vsade kde je toto " $pocet = Mysql_numrows($result); " tak mi vypise chybu neviete niekto co to znamena ? Vopred dakujem.
protoze se ta funkce jmenuje mysql_num_rows() ?
jo a priste ve vlastnim zajmu uved, jakou chybu to pise, jinak se s tebou nikdo moc bavit nebude - nebude totiz o cem
Píše to presne toto "Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/k/kelap/chat/registrace.php on line 29" je to červenym. Ja potrebujem vediet ako to opravym.
Předchozí mysql_query skončilo chybou. Takže si oprav ten dotaz.
<HTML>Tonik:
For downward compatibility, the following deprecated alias may be used: mysql_numrows()

;)</HTML>
Zarazilo ma to ,že v jedno editore je riadok 29 toto $result=mysql_Query("select * from uzivatele where nick=\"$nick\"");
a v druhom editore je to toto $pocet = Mysql_numrows($result); ako je to možne kde je teda chyba.
Už jsem ti to přece psal: "Předchozí mysql_query skončilo chybou.", tudíž v proměnné $result není typ resource a není tak možno použít num_rows.

Taky jsem tu do fóra už x-krát psal postup, jak odladit chyby. Za KAŽDÝ příkaz začínající mysql_ přidej zobrazení chyby, pokud nastane. Pak budeš moct odhalit problém.

$result=mysql_query("select * from uzivatele where nick=$nick") or die(mysql_error());

$pocet = mysql_num_rows($result) or die(mysql_error());

PS: název dotazu my měl být smysluplný.
Dakujem. Vela som s toho pochopil. :( . Ale však ok.
Dakujem. Vela som s toho pochopil. :( . Ale však ok.