FTP

ahojda...potřebovala bych poradit s FTP. Mám tak uděláné dvě domény, jedna mi běhá naprosto v pohodě, ale druhá mi blbne..při nahrávání fotek z poče na net mi to asi po 5% hlásí chybu přenosu, když dám pokračovat, celý to zmizí a tváří se to jako, když je tam fotka celá...když ji ale hodím na stránky, je tam jen těch 5%, co s tím můžu dělat? Díkec
Jaký máš FTP ? Možná je chyba v programu ... zkus nějáký jiný doporučuji :

FTPRush
>> co s tím můžu dělat?
dodat nam vic informaci, treba ftp log, chybovou hlasku, jak presne k chybe dochazi, jak presne postupujes a tak podobne, urcite na to prijdes
Měsíček: "Jaký máš FTP ?" Taky dobrá otázka. FTP je jenom jedno. Spíš ses měl ptát na FTP klienta a nepředpokládám, že by existoval nějaký klient, který by byl tak bugovatý, že by nefungoval.

JenySimons: Třeba sem dej log z tvého FTP přenosu (Pokud obsahuje heslo, tak to nahraď třeba za ), jinak ti poradí asi jen šťastní majitelé křišťálových koulí.
Tom : Tome máš pravdu měl jsem říct typ klienta FTP, ale někteří klienti
(programy) mají problém s více doménami byli to třeba i Commander.
Používám totál comander a nejde mě přes FTP se připojet na svoji schránku na vkládání na inetmetovou stránku. Poradí mi co mam špatnšě nebo co mě hbí.
máš špatně parametry pro připojení, co jiného se asi tak dá napsat na základě údajů, které poskytuješ