chyba při instalaci phpbb2

nevíte jak napravit tento problém? nechtělo mi to díky tomu spustit instalaci phpbb2...

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/unas.cz/d/d-outnici/phpBB2/includes/functions.php on line 892
projít řádky okolo řádky 892 a zkontrolovat, kde jsi při úpravách kódu udělal chybu - typicky např. zapomenutý středník na konci řádku
jestli jsem to pochopil dobře, tak mám otevřít soubor /phpBB2/includes/function.php a opravit řádek 892...to je hezký, ale pro mě je php španělská vesnice xD
na tom řádku mám ale jen toto:

echo "\n<body>\n" . $msg_title . "\n<br /><br />\n" . $msg_text . "</body>\n";
kod zapsaný v souboru musí být interpretem přečten a interpret musí rozpoznat,co tím kódem chtěl autor říci - to je to parsování. Chyba je nejčastěji na nějakém řádku, který řádku, kde je ohlášena chyba, předchází. Prostě nepozná, že předchozí řádek skončil a připojí k němu ten další a pak už to nedává smysl.
to je pěkný co mi tu píšeš, ale pořád to neřeší můj problém - já sám tu chybu nevidím a tudíš ji nedokážu opravit
<HTML>http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=37398&t=37398</HTML>
Thalia..dík...jenže tu mám novou chybu:

6x banner wz

Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/unas.cz/d/d-outnici/phpBB2/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/unas.cz/d/d-outnici/phpBB2/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/unas.cz/d/d-outnici/phpBB2/db/mysql4.php on line 331

1x banner wz

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
<HTML>Jak vyplňuješ parametry připojení k databázi?</HTML>
vše vyplňuju podle návodu :
http://www.phpbbcz.com/instalace.php

Default board language: čestina
Database Type: MySQL 4.x / 5.x
Choose your installation method: Install
Database Server Hostname / DSN: localhost
Your Database Name: doutnici
Database Username: dout
Database Password: *
Prefix for tables in database: phpbb_)
Admin Email Address: miras.paulik@seznam.cz
Domain Name: http://d-outnici.unas.cz/phpbb2/
Server Port: 80
Script path: /phpbb2/
Administrator Username: castamir
Administrator Password:

Administrator Password:
Database Server Hostname / DSN: localhost - to je spatne, ma byt mysql.webzdarma.cz
pořád stejná chyba
není chyba v tomto?

"Děkujeme Vám, že jste si zvolili phpBB 2 fórum. Pro úspěšnou instalaci vyplňte všechny požadované položky. Databáze, do které chcete fórum instalovat, musí existovat. Jestliže používáte databázi přes ODBC ovladače, vytvořte nejprve DSN záznam."
<HTML>Pokud sis aktivoval databázi, neměl by být s instalací problém.

>>Database Username: dout
Přihlašovací jméno do db je určitě jen dout? Pokud vím, bývá stejné jako název db. Máš to opsáno správně z Nastavení MySQL?</HTML>
s tím dout - to byla ta chyba...
dokončil jsem instalaci, forum chvíly fungovalo jak mělo, mohl jsem ho upravoval, ale po asi 15ti min jsem se už do database nemohl připojit...


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'doutnici'@'aya-sh2-8.customer.vol.cz' (using password: YES) in /3w/unas.cz/d/d-outnici/phpBB2/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/unas.cz/d/d-outnici/phpBB2/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/unas.cz/d/d-outnici/phpBB2/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
nejvíc divné na tom je, že to forum jede každých cca 10 min a po další 10-ti zase spadne a hlásí to chybu viz výše