upload

Awojte


jednoducho xcem taky script ,ktory pri uploade nejakeho suboru namoj web sa zobrazy nieco ako 0% 1% 2%3%4%95% dufam ze ste pochopili :P

dakujem
pochopili

ale mas smulu

neco takoveho bez spoluprace ze strany serveru nelze, takze to nepude na WZ
Pochopili
strejda Gůgl už zase nefunguje, nebo co?

Mike: "neco takoveho bez spoluprace ze strany serveru nelze, takze to nepude na WZ"
PHP + JS = stav uploadu souboru. Však ono by se to dalo při troše snahy rozchodit ... ;)
<HTML>Vzhledem k tomu ze max upload size je 2MB stacil by mozna takovy ten pekny fake kdyz progress probiha rychlosti spocitanou prumerne velkym souborem prumernou rychlosti a kdyz je cas vetsi tak to proste bezi odznovu (je to sice vzdy mile prekvapeni ale osobne jsem si na tuto fintu kterou pouziva hlavne MS zvykl ;)</HTML>
takze by som mohol niekde najst nejaky ten script ktory by to dokazal zobrazit? asi sa mrknem na hotscript.com
dakujem za odpoved
Hm... tak řekni nějakou funkci která by mohla vrátit stav uploadu souboru ... ;) já žádnou neznám, ale rád se nechám poučit (neber to jako ironii).
Freeze:
Jak je ctěná libost, uč se:
http://www.google.cz/search?hl=cs&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=AJAX+upload+process+bar&spell=1
hm... tak když jsem se na to díval ... na pěké fungování je nejlepší patch na PHP xD xD xD
A? Ptal jsi se po funkci, která umí zjistit stav uploadu. To, jestli to běží na PHP4 nebo ne už je jiná věc. I když si myslím, že by se to dalo (s trochou snahy) rozjet i na PHP4, ale ne s tak omezenými možnostmi jako na freehostingu.

PS: když je snaha, tak jde všechno
No, jasne .... kdyz se chce tak jde skoro vsechno ... xD
Takže, JA SOM EŠTE LAJIK JA tomu moc nechapem stale sa učím :( tym padom chcete povedat, že by som musel mať značné skúsenosti s PHP ? :)
vi ste sa tu bavili o flashy ?
a pri instalaciach programov a pod. tam to je ako ? nedalo by sa to aj sem nejako aplickovat ? dakujem