RewriteEngine On, ale krome url domena.xy/stats

V htaccess mam tohle:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domena\.com
RewriteRule ^(.*)$ http://www.domena.com/$1 [R=301,L,QSA]
index.php?url_param_1=$1&url_param_2=$2&url_param_3=$3 [L,QSA]
RewriteRule ^(.+)/([a-zA-Z0-9\-]*)$ /index.php?url_param_1=$1&url_param_2=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^([a-zA-Z0-9\-]+)$ /index.php?url_param_1=$1 [L,QSA]

A tet mam web na hostingu, kde mam k statistikam pristup jedine primo cez url www.domena.com/stats (web statistik s ramy (frames))... jenze kdys na to kliknu, tak muj rewrite engine to prelozi na www.domena.com/index.php?url_param_1=stats ... a to uz k statistikam pristup nemam :-(

Neda se to nejak v tom htaccess upravit, aby se domena.com/stats neprekladalo pomoci rewrite mode. Nebo nejak vyrezist to.
Sem chtel to prehodit na subdomenu, ale to muj hosting to nedovoli nakolik, "stats" je systemovy adresar a nemuzu ho pouzit pro subdomenu
sem se drobec seknul... v htaccess mam tohle:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domena\.com
RewriteRule ^(.*)$ http://www.domena.com/$1 [R=301,L,QSA]
RewriteRule ^(.+)/([a-zA-Z0-9\-]*)$ /index.php?url_param_1=$1&url_param_2=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^([a-zA-Z0-9\-]+)$ /index.php?url_param_1=$1 [L,QSA]
Přesměrovat www.example.com/stats (chudák majitel domena.com ;) na www.example.com/?urů_param_1=stats       :)

Nebo mám takové tušení, že v mod_revrite eisutjí i výjimky, ale už nevím jak fungují. Obrať se na oficiální dokumentaci mod_rewrite...
... no tvoju invektivnu poznamku s chudakom majitelom som vobec nepochopil.
Radsej by som uvital konkretne napady a nie take blbe pripomienky (SPAM)
Napadlo me treba dej na druhej radek
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domena\.com/stats
a na treti
RewriteRule ^(.*)$ http://www.domena.com/stats [QSA]
(akorat pridas do te hranate zavorky parametr last ... (akorat ted si nejsem jisty jakou ma zkratku))
myslim ze by tak mohlo fungovat ...
Mike: á, pán je očividně inteligent.
Tudíž pro vysvětlení: pro příklady adres jsou celosvětově určeny domény examlpe.com, example.net a example.org. Tím, že používáš domena.com, zvyšuješ majteli této domény trafic a zátěž serveru protože roboti, kteří procházejí web a indexují stránky najdou odkaz, pokusí se jej otevřít. Pokud najdou stránku, nic se neděje, pokud ne, musí na domena.com dojít k zápisu do errorlogu (a že má většina lepších serverů logování zapnuté) A teď si představ, že todle bude používat víc exotů ... byl by jsi jako majitel domény domena.com rád? Já teda ne.

No a abych nebyl OT: mé blbé připomínky (SPAM) nejsou jenom blbými připomínkami. Pokud by jsi nebyl líný zvednout tu tvou tlustou prdel a podívat se do oficiální dokumentace mod_rewrite, tak by jsi zjistil, že existují výjimky (o kterých jsem tě informoval v tom spamu) a dokonce je tam v jedné ukázce příklad, který by stačilo jednoduše upravit a fungoval by ti.
Bohužel jsi viditelně moc pohodlný a když jsi napsal do fóra, tak očekáváš hotové řešení "pěkně do koryta", což já bohužel nedělám (já pouze poukazuji na správnou cestu, zvlášť když mám blbou náladu), tudíž ti přeji, aby se našel někdo, kdo poradí správně.