Instalizace CUTENEWS

Potřebovala bych poradit... chtěla sem si na web nainstalovat cutenews... (jestli to teda vůbec na webzdarma.cz jde)... ale prostě mi to zaboha nejde... našla sem si k tomu i nějakej návod....prej si to nejdřív z cutephp.com stáhnout v zipu.... pak se připojit na web.... vytvořit složku "News" a nahrát do ní všechno z toho zazipovanýho souboru... a pak u souboru "data" změnit atributy z 775 na 777... a pak jenom do prohlížeče zadat www.adresawebu/news... to všechno sem udělala a měl se mi tam objevit kultivovanej index..... ale místo toho se mi zobrazilo že soubor nebyl nalezen,nebo něco v tom smyslu... PROSIM PORAĎTE jak to mam udělat správně.... (možná sem teď za blba...:-) ale je to muj uplně první web... a já tomu pořádně nerozumim)....
no kdyz vytvoris slozku News, tak se nesmis divit, ze ti to po zadani www.adresawebu/news nefunguje, protoze news a News jsou dve rozdilny slozky
děkuju ti moooc... už to funguje.... sem fakt trubka...:D taková malá chybička,kterou sem ani nepostřehla a hned to nejde.... 8-o dííík....