Pocet pristupu k mysql

No super, zobrazilo se mi tohle, je to porvy v zivote a docela mne to nastvalo

Warning: mysql_connect(): User 'osvk' has exceeded the 'max_connections_per_hour' resource (current value: 2400) in /3w/wz.cz/o/osvk/index.php3 on line 19
cannot connect

Uznavam behem programovani jsem udelal chybu a vznikla mi smycka ale neslo by tady udelat neco na opetovne spusteni pristupu k mysql? Je to votrava cekat na to nez se mysql zasej spusti....
a k cemu by to omezeni bylo, kdyby si kazdy mohl okamzite mysql zase zpristupnit? je to blby, ze jsi udelal chybu a smycku, ale uznej, ze by to tak neslo. kdyz se ti nechce cekat, rozjed si mysql na vlastnim stroji.
jo jo jenze je ta instalace njak moc slozita a pred tydnem sem to zpulky udelal, dal se mi s tim nechtelo delat... :D Nevim proc je to tak slozity, proc neni nejaky balik php + mysql + apache co se sma nainstaluje do kompu....
"proc neni nejaky balik php + mysql + apache" ->

ale je, zkus používat google:)
stejny problem:
Warning: mysql_connect(): User 'stmivani' has exceeded the 'max_connections_per_hour' resource (current value: 3000)

ale u nas to asi bude problem, ze 150 online uzivatelu je na tento hosting moc, bude to chtit asi novy...
smoula:

Ve výjimečných případech jsme připraveni toto omezení zajímavým projektům zvýšit.

Třeba přesvědčíš adminy, že jseš "zajímavý projekt"
Diky za rychlou odpoved, mohl bych se jeste zeptat jestli je to "normalni" stav pro RS, kdyz podle google analytics bylo dnes zatim jen 2000 vsech navstev?
=smoula=
2k unikátních návštěv nebo 2k prokliků?

Záleží na "náporu" uživatelů v čase.. pokud těch 2k návštěv bylo během jedné hodiny, tak může tenhle problém klidně nastat..

Ale pokud 2k bylo pouze prokliků, tak to normální není.. a začal bych hledat "mezery" (neoptimální využití zdrojů) v rs..
Budulínek s.r.o::: A tobě nevadí, že máš ve zdrojáku 2x <!DOCTYPE HTML PUBLIC a následné tagy? Možná se kvůli tomu na tebe zlobí pan Mysql. :-))
Freeze: unikatnich, behem hodiny to urcite nebylo ale k veceru byva nejvic lidi
<HTML>Šmoulo,
určitě by to chtělo vyzkoušet nějaké cachování. Pokud změníš nějakou stránku, uložíš její novou podobu do cache. Návštěvník pak negeneruje dotazy pro mysql, ale prohlíží si vygenerované stránky z cache.

Ptal jsem se někde vejš ohledně toho navýšení - visí to správcovi. Každopádně tvůj web prý patří k jedněm z lepších, co na WZ jsou.</HTML>
<HTML>2smoula: napiš, prosím, žádost o vypnutí limitu na podpora@webzdarma.cz. Admin by to pak měl v nějaké volné chvilce vypnout.</HTML>
smoula::: Stránka http://stmivani.wz.cz/galleries/fotky/ vypadá v různých prohlížečích - různě a tag <body> by měl být ve stránce jen jednou.
Lama: já je vidím v Opeře, FF, Chrome i v IE v podstatě stejně, podotýkám stejně blbě - prostřední panel zasahuje do toho pravého
dekuji moc za rady
pouzil jsem na stranky jeden maly RS, zdal se mi pro tehdejsi ucely v pohode, kdo by rekl, ze bude takovy zajem a nebude ted stacit :-D

na podporu teda jeste napisu osobne :)

PS: jo v te galerce, kdyz je delsi nazev, tak se to bohuzel roztahne :-/
a ten body je tam navic kvuli tomu odpocitavani v levem sloupci, jsem rad, ze alespon funguje :)
takze limit nam byl vypnut, dekujeme
tak nic limit, je tam porad :(
<HTML>Vím, psal jsi to. Zkusím admina ještě znovu požádat.</HTML>
<HTML>2smoula: Tak teď už by to mělo být bez problémů.</HTML>