Časovanie refreshu stranky

chcel som sa spýtať či mi niekto nevie poradiť ako nascriptovať casovanie napríklad refresh stránky.
Ďakujem.
To sa robi cez CRON, ale musi to podporovat tvoj hosting...
A wz.cz podporuje cron?
Ak ano nemas nejake odkazy kde by som to nasiel?
no já nevím, co si představuješ pod tím refresh, ale nestačilo by:
http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html
<meta http-equiv="refresh" content="6;URL=http://www.nekam.cz/cokoliv">

a cron WZ nepodporuje
nie, pokial viem (opravte ma ak sa mylim) tak freehostingy cron nepodporuju ... CRON musi byt nainstalovany na serveri ako napr. Apache alebo mySQL... Takze si bud zaplat neaky hosting ktory to podporuje alebo kasli na to ...
ten meta refresh je napr. ked chces aby sa ti stranka sama kazdych 10 sekund refreshla ... Ak chces casovat spustanie scriptov na serveri tak uz ti treba cron
Predstavujem si pod tym ze sa mi po urcitom case znovu nacita stranka alebo znovu aktualizuje vystup databazy v tabulke. ale myslim si ze ten meta tag postaci dakujem moc
=nReXiTuS=
1) Freehostingy CRON nepodporuji? Znam nekolik freehostingu, kde s CRONem neni jediny problem .. (napr. ic.cz)
2) Neni mi jasne, jak te mohlo u vety "nascriptovať casovanie napríklad refresh stránky" napadnou CRON, kdyz vystup skriptu pustenym CRONem se nikde nezobrazi ani neloguje (strankou rozumim textovy vystup)... :D


IMHO Vetsinou vsak pro male weby CRON neprinasi zadny vetsi uzitek ..
"ako nascriptovať casovanie napríklad refresh stránky"

zdoraznujem slovo napriklad, cize festritro mal namysli aj ine veci ako len refresh, preto ma napadlo pouzit cron. Samozrejme ze ked chce urobit len refresh tak je treba pouzit meta tag.

Co sa tyka freehostingu, tak som pisal ze si niesom isty ci nieje neaky hosting ktory podporuje cron.

Ja chapem ze cron 99% ludi nevyuzije. To sa pouziva pri zlozitejsich veciach ako su neake zalohy, restarty, a pod...
Já sice ještě s mnoha free-hostingy nepracoval, ale ic.cz cron podporuje. S webem zdarma je to bohužel asi horší.
Na netu se dají najít free služby cronu. Pokud své PC nevypínáš, tak ho můžeš mít i u sebe.
=Zetor=
Mas nejaky dobry duvod, proc jsi vytahl pres pul roku stare vlakno? Zvlast, kdyz jsi nic noveho nerekl? (tim nechci vyvolavat diskusi - idelani bude, pokud jiz nikdo neodpovi a vlakno zapadne zpatky prachem..)

=Kit=
No ne kazdy ma verejnou IP adresu :)
Na to není potřeba veřejná IP adresa. Prostě si spustím crona na svém domácím PC a on mi v daný okamžik opinguje stránky, které potřebuji. Jsem také za maškarádou a funguje mi to.
=Kit=
No jasne.. sry, nejak jsem se tomu predtim asi moc nevenoval a rekl/napsal kravinu bez premysleni :)
___
Ale nic to nemeni na tom, ze vlakno by melo byt davno pod drnem.. :)
pingani delam trosku jinak...

$ip = array(
//arma
"204.253",
"204.250",
"204.194",
"204.254",
"204.1",
"204.50",
"204.40",
"204.10",
"204.11",
//bezr
"203.1",
"194.1",
"205.1",
//bezr2
"202.193",
"204.194",
//bezr3 kafra
"205.195",
"202.196",
//hau
"194.128",
//hra
"193.120",
"192.121",
"195.124",
//mas
"201.241",
"203.244"
);

foreach($ip as $key=>$value)
{$ip[$key] = "192.33.".$value;}

$server = implode(" ",$ip);
$command = "nmap -sP $server";
$command2 = "killall -q nmap";
//$command = "man nmap";
exec($command,$output);
exec($command2,$output2);
=peta=
Pokud mas velke mnozstvi skriptu, ktere chces spoustet, tak tvoje reseni bude mozna rychlejsi, ale pokud mas pouze 1 nebo 2, tak reseni pres klasicky ping bude rychlejsi vyrazne ;)

Mimochodem, uz jsem videl unixovy server bez nmap ;)
peta: Ale stejně ten skript musíš něčím spustit, tedy cronem. A jsme u mého řešení.
Zdravim,nevite nekdo co muze spusobovat ze meta refresh na jednom konkretnim PC nebezi? (ani v chrome,opere,ie,ff)(samozrejme ze jinde jo)
=Squirrel=
Muze to zpusobovat napriklad firewall..

Sunbelt (drive Kerio) Personal Firewall s podobnymi vecmi ma problemy casto.. (napriklad s nim spolehlive nebezi ani mapy.cz :))
Squirrel (squirrel.mysteria.cz)
zkus napsat vic, podivej se do nastaveni zabezpeceni, podivej se do stranky.
KIT ted treba do jednoho fora dal META s nekolika chybami.
Peta::: Pokud vím, tak jen okopčil kód ze stránky a napsal. že se má ten řádek smazat - (nauč se číst).
Lama: Dík, je to přesně tak. Pouze jsem identifikoval řádek, který způsoboval blikání. Nezkoumal jsem ho - vlastně k tomu ani nebyl důvod, když byl určen k demolici. A nebylo potřeba ho ani recyklovat!