Problém s objednávkou na mých stránkách

Zdravím.

Na stránkách www.grandax.prodejce.cz mám umístěný internetový obchod. Některým lidem na něm ale bohužel nejde objednávat - pokud jsou v sekci "Nákupní košík", po kliknutí na "Další" se jim objeví "Stránku nelze zobrazit". Někomu to jde, někomu ne.
Na stránkách výrobce programu mají ve FAQ toto napsané:
------------------------------------
*Po odeslání objednávky se zobrazí prázdná stránka anebo chybové hlášení.

Tento problém se vyskytuje na serverech (webhostingu) s nepodporovanou PHP funkcí "imap_8bit()".

V objednávkovém formuláři je obsažena PHP funkce "imap_8bit()". Tato funkce má za úlohu přemapovat text předmětu automaticky zasílaných e-mailů na 8 bitovou podobu pro správné zobrazení diakritiky v předmětu e-mailů.

Ne všechny verze PHP mají tuto funkci obsaženou proto se objednávka neodešle a script zůstane vyset (zobrazí se chybové hlášení anebo se zobrazí prázdné okno v prohlížeči).

Odstranění problému vyžaduje náhradu některých souborů programu, upravenými soubory.

Balíček upravených souborů společně s návodem si můžete vyžádat pomocí formuláře TP.
------------------------------------
Nevím ale, jestli je to opravdu můj problém, nebo jde o něco jiného. Výrobce programu bohužel nereaguje ani na mé e-maily, ani na formulář Technické podpory, ani na mé telefony :(

Prosím, pokud by někoho něco napadlo, dejte vědět. Děkuji všem moc.

Petra
Zkus někde mezi seznam funkci přidat "náhradu funkce", pro případ, že neexistuje .. :

if(!function_exists('imap_8bit'))
{
function imap_8bit($string)
{
...
return $string;
}
}

___
Je to jen nápad, .. (někdo jej určitě vylepší:) ) .. nějak jsem úplně nepochopil, co přesně funkce imap_8bit dělá, tak tak jsou 3 tečky..
Hmm, díky, ale nejsem (bohužel) programátor a vůbec nevím, kam bych to měla vložit. Jak vložit to bych ještě věděla, ale kam, to fakt netuším ...