Nefunkční fileManager v FCKeditoru

zdarek lidi, mam FCKeditor verze 2.6.3 který jsem úspěšně zprovoznil v mém systému, problém ovšem nastává, když chci vložit nějaký obrázek přes FileManager, sotva ho otevřu tak to zahlásí:

This connector is disabled. Please check the "editor/filemanager/connectors/php/config.php" file


v configu jsem nastavil

$Config['Enabled'] = true ;


a furt mi to hlásí to samé, potom jsem ještě zkoušel přímo na výstupu nastavit toto

$editor->ImageUpload = true;


a taky bez úspěchu :( máte s tím někdo zkušenosti ? Poradíte pls?

Předem díky za rady
Ufff po pěti a půl hodinách se mi to podařilo rozjet, že to ale byla fuška to vám řeknu Smile

v podstatě šlo o to, že server nebere adresy ve tvaru "/neco/neco/" ale bere tvary "../../neco/neco/"

Pro případ, že by někdo řešil stejný problém tu dávám řešení: musel jsem si to nastavit následovně v souboru editor/filemanager/connectors/php/config.php


$Config['Enabled'] = true ;

$Config['UserFilesPath'] = '../../../userfiles/' ;
$Config['UserFilesAbsolutePath'] = '../../../../../../userfiles/' ;
Netuším co je FCKeditor, ale dík za info, že ti funguje. Píšu sem jenom proto, abys neměl pocit, že trpíš samomluvou.
Belfegor (ales-prace-4.wz.cz)
:)
FCK JS wys. editor funguje na absolutni URL. Jakykoliv pokus pouzit absolutni url po nekolika testech narazil na problem. Cili toto
$Config['UserFilesPath'] = '../../../userfiles/' ;
$Config['UserFilesAbsolutePath'] = '../../../../../../userfiles/' ;
neni reseni. Zkus ten obrazek ve strance, zkus pustit editaci a zkus zmenit obrazek/url. Myslim, ze v jednom z tech okenek bude spatna url.
Mno zkusil jsem to a ve vsech pripadech to slape vpohode :) nyni jiz nepotrebuju externi filemanager, ktery uz muzu zrusit, timto jsem si tak zjednodusil praci a hlave obrazky budou sjednoceny pro ostatni moduly :D:D:D