PHP fusion - maily

dobrý den,

potřeboval bych poradit. použvám php fusion, bohužel mi nejdou maily. respektive vůbec nepřijdou. zkoušel jsem i nastavit smtp server, ale to mi hodí hlášku :

Notice: Undefined variable: errno in /3w/mysteria.cz/n/nightdragon/includes/class.smtp.php on line 120

Notice: Undefined variable: errstr in /3w/mysteria.cz/n/nightdragon/includes/class.smtp.php on line 121

Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in /3w/mysteria.cz/n/nightdragon/includes/class.smtp.php on line 122

Notice: Undefined variable: errno in /3w/mysteria.cz/n/nightdragon/includes/class.smtp.php on line 126

Notice: Undefined variable: errstr in /3w/mysteria.cz/n/nightdragon/includes/class.smtp.php on line 127


co s tím?

děkuji
Proč to kurňa píšeš znovu, když už jsem ti odpověděl?

//EDIT: Smazán odkaz, protože v dotyčném vlákně už daný dotaz není, smazal jsem jej. Nípal
<HTML>Přesouvám sem z uvedeného vlákna napsané reakce, protože to více patří sem:

<div style="border: 1px solid #ccc; padding: 5px; background-color: #ddd;"><em>Autor: Tomík (tom.czweb.org)
Datum: 01. 04. 2009 11:23</em>

Krom toho, že jsou tam trable s proměnnými $errno a $errstr, tak je tam spíše zásadní problém. Hláška " fsockopen() has been disabled for security reasons" říká své. Funkce je zde zakázána a nejde povolit.

Řešení? v případě PHPFusion nevím. Obecně jediná věc, kdy jde poslat email, je použít funkci mail().</div>

<div style="border: 1px solid #ccc; padding: 5px; background-color: #ddd;"><em>Autor: Lama (lama.webzdarma.cz)
Datum: 01. 04. 2009 15:04</em>

Dragon::: Nechej prázdná políčka:

SMTP Host
Leave empty if sendmail is enabled.
SMTP Username
SMTP Password</div>

Upozornění pro Dragona: Máte aktuálně -2407 bodů za duplikaci dotazu. Bližší informace o bodování rád poskytnu, založíte-li příslušný dotaz v sekci Mimo téma.</HTML>
se omlouvám. nešlo o cílené duplikování.

//EDIT: Omluva přijata. Aktuální stav: -2406,81 bodu. Nípal