Abstraktní třídy, objektové programování

Zdravím,

potřeboval bych využít abstraktní třídy, statické metody a podobné věcičky v php. Nemám s tím problém, na jiném hostingu vše funguje bez problémů, ale tady ne. Díval jsem se, tak je tady verze php 5 něco, tak jsem doufal, že by to snad mohlo jít.
Jak to tady tedy je s možností využívat většiny možností oop?

Dík,
Zefek
Pokud máš to "štěstí"* být na serveru s php 5, tak můžeš bez problémů využívat i oop (tedy do té míry, do které ho php zvládá). Mělo by to tedy fungovat stejně dobře jako na jiném php5. (pokud se pletu, snad mě někdo vyvede z omylu..:)

Jestli to tedy jinde funguje a tady ne, zkontroluj například filesystémové rozdíly (absolutní cesty na windows a unixu se dost liší..).

Problém je, že zdaleka ne celé wz běží na php - je to od serveru k serveru jiné (od domény k doméně taky).. :)

___
* nějakou dobu ze strojů s php5 nebylo možno odeslat e-mail (nevím jak je to teď)..
Použil jsem příklad na abstraktní třídy, který je na stránkách php. Nefunguje to, na jiném hostingu bez problémů.
Jak zjistím, jestli na mojí doméně můžu používat funkce php5?
Jinak jde o top-btmr.wz.cz
Zefek
Nejjednodušeji to zjistíš použitím funkce phpinfo().

___
Mimochodem, znalost phpinfo() mi přijde jako výrazně elementárnější znalost než abstraktní třídy :)
Díval jsem se do phpinfo(), která je v podpoře, tam je verze php 5 něco, proto mi to přišlo divné, že to nejde. Nenapadlo mě podívat se ve svém prostoru.
Díky