instalace Joomla

zdravim. chci instalovat Joomlu a ve 2.kroku, kdy se kontroluje system, jsem obdrzel info, ze ne vse je tak, jak by Joomla chtela. Konkretne zde:

Direktiva Doporučeno Momentálně nastaveno
Safe Mode: Vypnuto Zapnuto
Zobrazovat chyby: Vypnuto Zapnuto
Register Globals: Vypnuto Zapnuto

je mozne nastavit system tak, jak to Joomla doporucuje? diky petr
Tak z toho nevím, jestli Joomla chce register globals, safe mode nebo register globals zapnuto nebo vypnuto, ale tady Safe Mode nevypneš ani kdyby ses rozkrájel. A tak to má být.
<HTML>Ad register globals: chce vypnuto, více viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?62.

Ad safe mode: chce vypnuto, ale jak řekl Kit, vypnout nelze.</HTML>
petr (pvfin.wz.cz)
wz.cz nebude menit nastaveni, ktere je bezpecne na nebezpecne hazardni. Uz to tu bylo nekolikrat.
ostatne, najdi si googlem nebo v dokumentaci php.net/joomla, co jednotliva nastaveni znamenaji, abys vedel, proc je to nebezpecne.
Já jen dodám, že Joomlu lze upravit tak, že safe_mod vyžadovat nebude. Sám jsem to nedělal, ale jde to.

___
Když už se zase otevírá dotaz týkající se CMS. Rozhodně stojí za zvážení, jestli je Joomla vhodná. Jedině snad na rozsáhly blog. Na firemní prezentaci nebo malý blog o pěti stránkách/příspěvcích je to kanón na vrabce (a hlavně si pak někteří uživatelé stežují, že se tyhle kanóny dlouho načítají). Existuje spousta jednodušších (z uživatelského hlediska i z hlediska zátěže serveru) alternativních CMS, které většině lidí bohatě postačí.