overal_header.html

mam koupenou vlastní domenu. Snažím se udělat meta tagy a tak. vše okamžitě testuju v seo ale když cokoliv změním v meta tagach ať už info pro roboty nebo cokoliv jineho tak v seo je to beze změn jako bych nic nezměnil. Tak jsem testnul to že jsem overal_header.html smazal ale web pořad jede a v seo je to taky pořád beze změn. nevíte čím by to mohlo být?
Nevím, ale příště prosím už do dotazu uveď, že se dotaz týká phpBB.

___
Mimochodem, na dotazy ohledně phpBB ti nejlépe poradí právě na fóru phpBB ;)
promiň příště to uvedu že jde o phpbb3 ale stejně prosím tohle vlákno tu nechte kdyby náhodou někdo věděl.
Ty z nějakého důvodu předpokládáš, že web roboti jsou na tvých stránkách pečení - vaření. Možná by byli, ale: robot přijde na webovou stránku a předpokládá takový ty žvásty jako "<!DOCTYPE html PUBLIC... atd" a ty jej přivítáš <script type="text/javascript"... náledovaný lištou a pak ještě blbě vloženou reklamou.

Tohle by odradilo i mě, natož citlivou duši google bota a dalších. Podíval ses někdy na zdroják tvojí stránky tady na webu? Ty tvoje meta tagy jsou pěkně daleko od počátku stránky. Pokud chceš používat phpBB forum, musíš ho nejdříve zvládnout ze strany vkládání reklamy (o liště nemluvě).
Co to znamená:
"okamžitě testuju v seo"
?