Chyba při odesílání emilu z formuláře

Umístil jsem na server webzdarma webové stránky které obsahují objednávkový formulář, který soustředěné údaje odasílá na zadený email. Po vyplnění formuláře a odeslání jeho obsahu ale vyskočí tato chyba: Parse error: parse error in /3w/kvalitne.cz/r/renovacedveri-trutnov/files/mail_p009_8_00.php on line 31, zajímavé ale je, že na sweb.cz kde mám ty samé www se tato chyba nevyskatuje.
Primárně záleží na nastavení serveru. Příkladem může být používání short tagů (<?) místo klasických (<?php), zapnuté register_globals atd atd.. Fakt, že jeden skript funguje na jednom stroji, ještě neznamená, že bude fungovat taky někde jinde.

Zkusil ses podívat tam, kam tě odkazuje popis chyby? Na řádek 31 a pár řádků před ním?

___
Pokud chceš hledat rozdíly v nastavení serverů wz a sweb, tak si připrav chvíli volna a funkci phpinfo() ;)
<HTML>Taky může jít o vloženou reklamu, pokud se na tom řádku vyskytuje tag body.</HTML>
<HTML>Vzhledem k tomu, že máš nastaveno vkládání reklamy dole, tak tipuju, že je na tom řádku vložen banner.... a pohled do souboru mé podezření potvrdil :-)</HTML>
Děkuji všem za rychlou odpověď, mohlo mě to napadnou, začalo to blbnout, když jse reklamu přesunul dolů. Přestala totiž fungovat i antispamová ochrana a místo ní se zobrazoval reklamní baner.
Ještě jednou díky.