phpBB 2.0.22

Dobrý den, mám problém s instalací phpBB, mám zapnuté SQL a instaluju přímo z mého webu ale vždy mi to napíše toto:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/xf.cz/k/kminous6/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/xf.cz/k/kminous6/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/xf.cz/k/kminous6/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
<HTML>Máš jako Database Server Hostname vyplněno mysql.webzdarma.cz? Taky bych v tom zmíněném souboru na řádku 48 změnila mysql_pconnect na mysql_connect.</HTML>
Bezva, už to fachá. Hodně dík za pomoc.
<HTML>Není zač, ale dej si pozor na pravidla zobrazování banneru, správně patří na hlavní stránku webu a tou je http://kminous6.xf.cz/new.html.

P.S. menu máš udělané pěkně, ale ta hrubka, ta bije do očí :-). Píše se "O mně".</HTML>
Ty jsi dobrý blázen, máš na svém webu odkaz na crack XP a dolu napíšeš, že neneseš odpovědnost za škody způsobené policií. Fakt z té věty nejde vycítit jak moc si uvědomuješ, že pácháš trestný čin :-)