Php funkce mail neodesílá maily

Zdravím. Mám problém s php funkcí mail(), na mých stránkách ne wz.cz mi nefunguje, maily neodesílá a vrací hodnotu pro neúspěch. Doma na localhostu mi to normálně funguje a na hostingu endora.cz to chodí také. Kód na domovské stánce je

<table border="0">
<th colspan="2">Napište mi:</th>
<form method="post" action="mail1.php"> <tr><td> Váš email: </td>
<td><input name="email" size="25" type="text"></td></tr>
<tr><td>předmět: </td><td><input name="predmet" size="25" type="text"></td></tr>
<tr><td>Vaše zpráva: </td><td><textarea cols="50" rows="10" name="zprava"></textarea></td></tr>
<tr><td><input type="submit" value="Odeslat"></td></tr>
</form>

a volá to skript mail1.php:
<?
$mail_odesilatele = $_POST['email'];
$zprava = $_POST['zprava'];
$predmet = $_POST['predmet'];
$hlavicka = "From: $mail_odesilatele";
$to='mujmail@gmail.com';
$vysledek=Mail($to, $predmet, $zprava, $hlavicka);
if ($vysledek)
{echo "Mail byl odeslán";}
else {echo "Mail se nepodařilo odeslat";}
?>

<form method="post" action="index.html"><button>Návrat na stránku</button></form>


Nefunguje mi to ani pokud tam do proměnné $to dám mailovou adresu, pod kterou mám registrovaný účet na webzdarma.cz dokonce ani na ten mail který je automaticky vytvořen s účtem (info@mojedomena.na.wz.cz). Většinou se ta funkce mail pokouší tak 2 minuty o odeslání mailu a pak mi vrátí neúspěšnou hodnotu. V podpoře se píše, že tam je ta php funkce omezená na frekvenci odesílání, ale mě to neodesílá maily vůbec, php mi na wz.cz jinak funguje, to jsem zkoušel.

Vím, že se tady na fóru podobné téme několikrát řešilo, ale nenašel jsem v těch postech žádnou informaci, která by mi pomohla Kdyby někdo věděl v čem by mohl být problém, ocením jakoukoliv radu. Díky ...
Dobrý den,

mám stejný problém! Taky jsem na doméně kvalitne.cz, moje stránky jsou prislusenstvi.kvalitne.cz.

Dík
u mě to samé, no mám takový pocit že funkci mailu zablokovali
já jsem na .wz a funguje mi to
problém může být v tom, že povolují jen 10 mailů za hodinu
Mě to taky na domeně wz fungovalo..