proc nefungujou stranky?

Proc nefungujou stranky? Pise ze se pripojuje k serveru 212.71.128.29 a po ubehnuti minuty, pise ze server nelze najit.
napr: etrex.webz.cz, hrobnick.borec.cz, autoimport.aktualne.cz atd.(skoro vsechny neplacene stranky) Kde se stala chyba? A kdy bude odstranena?

Predem dekuji za odpoved.
Taky me to pekne sere do ted jsem byl jeste v pohode ale neni to poprvy a asi ani naposled. Skoda jinak bych byl naprosto spokojen.
To uz tak byva... co je v Cechach (skoro) zadarmo, tam se zrovna nikdo nepretrhne, aby to fungovalo porad. Viz hacknuty post.cz (minuly tyden), nefungujici email.cz (predevcirem), pomaly atlas.cz (skoro porad). Nezbyva nez cekat a doufat, ze takovehle vypadky naseho mileho serveru webzdarma.cz budou jen ojedinele, protoze podobne dobre podminky nabizi uz jen crolink.cz (a takovou blbou adresu preci nechcete, aktualne.cz nebo borec.cz jsou lepsi).
no, já si tedy všiml výpadku poprvé od doby, kdy jsem si zřídil účet. rychlost serveru je podle mě slušná a nějaký ten výpadek ...no, v čechách je to celkem běžné.

snad to dá admin co nejdřív do kupy!
zde je duvod, server musel byt odstaven do vyreseni teto zalezitosti.

> > > > Hello
> > > >
> > > > We wish to inform you that the following internet site
> > > > hosted in your server/network marked out to
> > > > contain pedophiliac material (pedo/underaged pics)
> > >
> > > Hello,
> > > Thank you very much for your information. I blocked that IP. I also
> > > informed local police.
> > >
> > > Kind regards