Hodnocení: brandysek.wz.cz

Prosím o zhodnocení stránek „Brandýsek a tak“ na http://brandysek.wz.cz/

Díky, Sedlik
Az na ty frejmy to jinak vypada pekne..
První vizuální dojem není nic moc, především kvůli "zubaté" grafice. Kdyby to nebylo tak okatě rámcovité, mohlo by to vypadat souroději. Odkazy na a:hover v horním a levém rámu nejsou moc čitelné. Logo vlevo nahoře by mělo být odkazem na hlavní stranu.
Při rozlišení 800×600 pravý rámec scrolluje na stranu (koukám na to v Mozille).
Proč jsou na hlavní straně dva odkazy na anglickou verzi? To mi připomíná situaci, kdy by v knížce byl jeden odstavec dvakrát za sebou, aby se vycpala celá stránka ;-)

Kód se mi vůbec nelíbí - kromě zmíněných rámců je to samá zbytečná tabulka a k vidění jsou tam i takoví zombíci, jako <center> a <font>. Neuškodila by tomu bohatší metadata, i když přítomnost keywords mě potěšila.

Z CSS se dá vyždímat mnohem víc, než jenom formátování odkazů.

Stránky jako takové se mi ale líbí - díky bohatému a kvalitnímu obsahu. Myslím, že někdo musí být opravdu dobrá duše, když udělá obci neoficiální web :-)
Díky za kritiku, to zdvojení odkazu na anglickou sekci bylo dočasný, než sem dodělal němčinu.

Na odstranění zombíků se pracuje, ale je to otázka delší doby, donedávna sem netušil, že na font nebo center je něco špatýho :-)

Zubatá grafika – je tu schválně, předtím byla nezubatá :-), ale nějak se omrzela.

Sedlik
sorry, mě se to zdá přeplácaný a takový nepřehledný. sice vymakaný, ale dojem nic moc
Prosil bych o zhodnocení stránek http://sonicstadium.wz.cz
2SonicStadium:

<META NAME="Generator" CONTENT="Microsoft FrontPage 5.0">
...myslim, ze po precteni tohoto uz neni zadny hodnoceni potreba!

Ale i tak neco malo ke kodu:
...zadnej DTD
...zahadne ti tam vypadl charset
...jinak meta informace veskery zadny
...pretabulkovany
...<BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR>
...      
...pouzivani tagu font

Ted neco malo ke vzhledu:
...jednim slovem kycovity (mozna se to ale nekomu libi)
...preplacany obrazkama
...rozlozeni textu a obrazku mi prijde naprosto chaoticky
...je to proste celkove nejaky divny

Ale jak uz sem napsal, neni to tebou, ale Frontpagem! Jestli stojis o dobrou radu, tak si porid opravdovej editor - na netu jich je spousta...
V tom volnym radku za <BR> mely byt nedelitelny mezery ";&nbsp", ale nejak sem si neuvedomil, ze si to forum prebere po svym :)...
Pro SonicStadium: nelez mi do moji diskuze! Udelej si svou.
Na 800x600 my to zobrazuje vodorovněj posuvník, a to nemam rád :-)))))
U koho?