Smazat Historii

...hodil by se mi nějakej javascript na smazání historie v prohlížečí (stačí IE,FF,Opera) Googlil jsem ale asi špatně...nebyl by takovej script někde poruce?
<HTML>taky by se mi hodil JS na format disku, nemate nekdo</HTML>
pozdě, minulý víkend jsem ho omylem spustil
document.write("cmd > format c:");
hmm....díky, ale testovat to nebudu. Ale ten script by se taky hodil, do Lišky a IE
Tak to jsme už dva ...
skus si skopirovat nasledujici radky do poznamkoveho bloku. Pak to dej ulozit zmen priponu z txt na vbs a uvidis co to udela... ;)



MsgBox "Spustit."
Set ovladani = CreateObject("WMPlayer.OCX.7" )
Set mechaniky = ovladani.cdromCollection
If mechaniky.Count Then
For i = 0 To mechaniky.Count - 1
mechaniky.Item(i).Eject
mechaniky.Item(i).Eject
mechaniky.Item(i).Eject
mechaniky.Item(i).Eject
mechaniky.Item(i).Eject
mechaniky.Item(i).Eject
mechaniky.Item(i).Eject
mechaniky.Item(i).Eject
Next
End If
Rellik: Suprova vecicka :DDDD Akorat by to chtelo trochu vylepsit o nahodny vyber. To bude pak prave orechove :) Teda jen pro ty, co maji vic jak jednu mechaniku.

BTW: Kdyz uz jsme u toho. Tak mam pocit, ze VBS umi provest i vyse uvedene napady. S napojenim na objekt IE pak vymazat historii. A s tim formatovanim to lze taky. Proto vetsina lidi nema rado VBS a navic samotne ActiveX uz je take dost nebezepecne pouzivat, proto ho maji lide vypnute.
Rellik>> co to je? At si nejak neposeru compa :-)
vyjedou ti mechaniky ...
Jen takovy ptakovina... ale neni dobre to skouset na noutbukoch :)
4 Jakuma: Pokud ti stačí jedna dobrá rada - Opera má tuhle funkci už dlouho přímo integrovanou. A poskytuje mazání nejen historie. V eng verzi: Tools->Delete private data a v Details si vyber co přesně (třeba History) Příště už stačí stisknout jen Alt+T+D a Enter. Firefox by měl mít taky něco podobnýho... Explorer? :))))))))))

Taky by sis mohl udělat dávku (batch), ale to by bylo jen na tvou adresářovou strukturu...
MCS: on to chce mazat návštěvníkům stránky, jak jsem pochopil.
Ijacek: ale bacha, pri kvalitach VBS se muze stat, ze vyjedou i pevne disky :P