ohodnodte to

Ohodnite moje stránku prosím design a programovanie please
Design - 1 bod z 10 protože jsem hodný člověk
Programování - 0 bodů protože jsem tam nic o programování nenašel :O

Mimochodem - ty obrázky sloužící jako odkazy v hlavním menu a mající každý kolem 70 kB nemyslíš doufám vážně ;)
a toto http://orginal.xf.cz/index.html ?
2muco
>je vidět, že je to dělané ve frontpage...to umí každý pomocí pár klepnutí
neni to robene vo front page
Oba weby jsou o nicem. Design o nicem. Programovani? Jake?
Mozna to neni delane ve FP, ale je videt, ze neumis tvorit stranky.
Teda sorry, ale je to děs...
Doufám, že jsi to nemyslel vážně... ;-) protože tyto výtvory jsou to nejhorší, co jsem za poslední dobu viděl....
Pardon, ale je to strašný!

-Nechápu smysl toho obrázku nalevo...Aspon si jej mohla nějak prolnout s tím obrázkem nahoře, i když to by asi šlo dost těžko, jelikož má každý uplně jinou tematiku
-Některý odkazy jsou dost špatně čitelný
-A jako tam to co by se možná dalo nazvat textem...
-A co nechápu...Proč máš dvakrát ,,nastylový,, odkazy
<HTML>:) je to fakt strasny</HTML>
promin, me se to ale nelibi, vzhled dost hroznej, ale hlavne jsem se tam skoro nic nedozvedel. Chce to vic prace a min nedockavosti.
promin, ale musim se pridat design je pro normalniho uzivatele bez vyraznych naroku des...


jo a v indexu (kde mas nastaveny banner s reklamou ti ho z pulky prekryva obrazek... takze by to mohl byt docela problem...porusieni pravidel...
Ahoj, pardon že píšu do jiné kategorie ale jsem velký začátečník a chtěl bych poradit jak dám nějakou větu do položky v menu...Udělal jsem správně když jsem dal html kód pro novou položku v menu do index.html?Jak a kam vložit větu?Prosim podorbněji...předem děkuji moooc
no pokud myslis tlacitko jako je třeba "o nás" a tak tak záleží na tom, v jakém typu tagu to děláš, nejčastější je seznam nebo tabulka takze kdyz děláš v seznamu tak to může být takhle:

<ul>
<li><a href="index.html">Co tu najdete></a></li>
<li><a href="hobby.html">Moje záliby<</a></li>
</ul>

to "a href="bla bla.html" je odkaz na tu požadovanou stranku
Já mám jednoduchý html editor a tam mi to dalo html kód:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

<head>
<meta content="text/html; charset=windows-1250" http-equiv="content-type">
<title>Úvod</title>
</head>
<body>
<big><big><big><a style="text-decoration: underline; color: rgb(255, 0, 0);" href="zkou%9Aka">Úvod</a></big></big></big><br>
</body>


No a ten jsem zkopíroval do index.html udělal jsem správně? No a ted když chci vložit příspěvek nebo jakooukoli větu do této poolžky v menu tak co musím vytvořit ve správci souborů?A musím do nově vytvořené složky kam budu psát příspěvky vkládat index.html?
hele tak tohle netusim... ja umim jen to, co jsem pouzila u sebe na strankach,.. sorry musís se obratit na nekoho jinyho
tak mi pls napiš co mám novýho vytvořit ve správci souborů... plís
hele mozna by fakt bylo lepsi, kdyby sis precetla jakpsatweb.cz

je tam UUUPLNE vsechno do podrobnosti i s kodama, takze diky tomu jsem se tak nejak naucila udelat validni xhtml stranky...
Jasný je tam jak vytvoříš nový odkaz,ale newim co mám vytvořit v správci souborů a co tam mám napsat!Když tak prosim napiš přesný link kde se to píše na jakpsatweb.cz
Předem díky
PS:Nejsem holka ale kluk :)))
http://search.atomz.com/search/?sp-q=menu&sp-a=00062d0d-sp00000000&sp-advanced=0&sp-w-control=1