Obrazky

Na mojej stranke mam umiestnenych zopar (asi 50 obrazkov) a prehliadac ich nezobrazi vsteky naraz (musim reloadnut, a ani potom ich nezobrazuje vsetky), obrazky su dost velke.. nejde mi o to ci to rychlost stiha nacitat to ma absolutne netankuje, ide mi len o to preco ich vobec nezobrazi (ked kliknem na obrazok - malo by to vyvoloat ze sa obrazok otvori v samostatnom okne - ktory sa mi nezobrazi tak bud:
a) sa mi zobrazi potom (v tom novom okne)
b) sa mi vobec nzobrazi a v okne iba vypise absolutnu cestu k nemu.. (ked cez ftp skontrolujem, obrzaok tam naozaj je, zaujimave je ze z vedlajsieho pocitaca nezobrazuje napriklad ine obrazky, alebo zobrazi vsetky, zavisi to od nahody)

V com je chyba? Je to cache prehliadaca? Da sa to nejak kontrolovat (pouzivam PHP tak ak ano, mozte napisat...)

Dakujem
tím, že nám nabízíš pouze, že:

Stránka v intenzívnej výstavbe!

se k tomu lze jen těžko vyjádřit a lze pouze konstatovat, že je tam někde chyba. Možná, že to, že obrázky jsou dost veliké tankuje někoho jiného
lidi prosím jak mám udělat obrázek který chci mít na stránce miniaturní aby se mi klikem zvětšil (maximalizoval) - popř.maximalizoval do nové stránky
thomaswee: Založ si své vlákno. Tady se diskutuje o něčem jiném. Je neslušné nejen skákat lidem do řečí, ale i do vlákna.

Jinak:
1. Vytvoříš dva obrázky: malý a větší.
2. Zobrazíš malý a uděláš z něj odkaz na velký obrázek.
to ds: sorry ale nemam to uploadovane, mam to na locale, ale tie skripty su urcite dobre.. ! na roznych PC (ne)zobrazi rozne obrazky.. a vsimol som si to aj na inych strankach ktore zobrazuju obrazky tak (ako som to spravil ja) ze len nahadzu jeden za druhym pod seba a dokopy je ich cez 50.. vtedy sa to stava ze niektore nenacita (ale vzdy nahodne, po vymazani cache, pripadne testom inym prehliadacom (ne)zobrayi ine..) .. neviem preco.. ale urcite sa mi to stava aj na webe..
>Možná, že to, že obrázky jsou dost veliké tankuje někoho jiného
ak narazas na to ze niekto musi dlho cakat alebo co, tak v tom problem nieje, mam to inak vyriesene, len som xcel vediet ze preco to robi.. ajtak dik