Tak jaký jsou ty stránky?

jejky...toho bylo na me moc...hale lidi moc to nerehanejte..ja nejsem tak chytra! a kdyz uz se tu bavite o veku...je mi teprve 14! ale vsem dekuji!
2Xychtik: na věk jsi se ptala přece ty ;-)
jo to jo....ale nikdo ho psat nemusel! ;oD
V první řadě něco udělej s tou červenou barvou, která nepříjemně bije do očí. Jinak dobrý.
ne! barvu ne! tu nekomentujte...ona vam do oci bije kazda barva! tohle je uz na nazoru...jeden rekne tavší..druhej rekne svetlejsi! kruci tak jakou? jinak dik!
Mně tahle barva ani tak moc nevadí.

Jen tak mimochodem, jaký máš prostor pro své stránky? Protože jestli 150MB, tak imho porušuješ pravidla zobrazování:
Tahle stránka má jediný účel a to...REKLAMA! Musím jí tu mít! Takže se omlouvám za zbytečné zdržování!

Z podmínek:
Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.
ale ja si stim neumim jinak pomoct! ja nevim jak tu reklamu mam soupnout jinam! a vy jste mi v tom moc nepomohli!
>> vy jste mi v tom moc nepomohli!
Tohle ti nestačí jo?

Autor: Thalia (psb.wz.cz)
Datum: 07. 10. 2006 19:17

2Xychtik: reklamu máš už vloženou, ale v souboru index.htm. To je špatně. (Doporučuju ten kód vyjmou, uložit si ho do nějakého souboru a mít ho v záloze). Běž do nastavení reklamy, zaškrtni Nahoře na úvodní straně a do kolonky Cesta k souboru napiš Home.htm. Pak soubory index.htm (nejdřív smaž tu reklamu) a Home.htm nahrej znovu na web. Pokud se reklama sama nevloží do Home.htm, tak si ji tam nakopíruj sama ze zálohy.
ale ja na strankych nemam zadny Home.htm
omlouvám se...jo mám tam Home.htm....tak to pardon!