Tak jaký jsou ty stránky?

Mohl by mi někdo ohodnotit mé stránky?
tedy myslím vzhledově...jinak chyb je tam spousta(gramatických i slohových!)...
Nevim co na tom chces hodnotit kdyz je tam jen text "Vítejte na stránkách Xychtíčka58.Najdete zde povídky mé vlastní tvorby, ale i jiných super lidiček."

a nekolik nezobrazenych obrazku?
no ve ff nebo opere je fakt bida, nic neni videt a jediny odkaz ktery funguje hodi 404ku;). neni se ale cemu divit kdyz clovek jukne do kodu. mala rada: nepouzivej v cestach diakritiku, mezery a rozlisuj velka/mala pismena

jedinej prohlizec ve kterym to jede(teda z tech, ktery mam nainstalovany) je IE takze:
na zacatek to neni tak nejhorsi, ale neni to ani zadnej zazrak - nauc se psat html: http://www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html
jo fajn.....psát html umím...jen jsem to dělala přes Front page...a jde to otevrit i pres Firefox! web : jakpsatweb.cz taky znam a kod zas tak kratkej neni! a odkazy fungujou!
a jeste .....pokud jde o delku kodu..jsem na tom lip nez vy/ty...
:D:D ještě se máš hodně co učit :D:D
no pokud vim ptal ses na nazor na tvuj web, tak nechapu proc se hned urazis kdyz nekdo projevy spetku uprimnosti...

... ale jestli ti to nestacilo, muzu pokracovat:
>>psát html umím...jen jsem to dělala přes Front page...
- neni nad to mit zdravy sebevedomi(s podcenovanim se clovek jeste nikdy moc daleko nedostal), jenze kdyz nekdo prohlasi, ze neco umi chtelo by to podat dukaz, aby mu to ostatni verily. Tak teda nechapu proc clovek, kterej umi html, dela web pomoci FP

>>...a jde to otevrit i pres Firefox!
neslo, ani v opere(a ta co mam naistalovanou s tim ma porad preblemy)

>>jakpsatweb.cz taky znam
to sem rad, zkus si ho nekdy precist a doplnit aspon doctype

>>a kod zas tak kratkej neni
ja sem hodnotil delku kodu? kde? jen jsem pozastavil na zpracovanim a mmch hodit wz reklamu vcetne tagu body do noframes je asi jen omyl:). ale za tu reklamu ti tady muze hrozit smaznuti uctu(precti si podminky)

>>a jeste .....pokud jde o delku kodu..jsem na tom lip nez vy/ty...
do myho uctu se klidne navazej(jestli si nepochopil proc ho mam), je mi to jedno a klidne mi tykej;)

ted bych se jeste chtel vratit k tomu, ze chces ohodnotit vzhled:
-pismena v menu mi pripadaj okousany
-centrovani u dlouheho textu mi pripada jako * (no nebudu to prehanet)

Toť vše.
jestli jsem vas tak hrozně urazila omlouvam se... nechci vam nic vicitat ale asi jsem vas nepochopila! jestli muzu mam k vam taky par vyhrad

ja sem hodnotil delku kodu? kde?
tady: neni se ale cemu divit kdyz clovek jukne do kodu

dale: jsem žena tak změnte osoby

jeste k memu sebevedomi: velky sbevedomi nemam....to si urcite nemyslim...ale asi to vyznelo jako ze si o sobe hodne myslim...no ja vam vas nazor brat nebudu..

smysl vaseho webu jsem pochopila snazil jste se o vtip...ja tenhle humor nezastavam..

jestli ja si mam precist www.jakpsatweb.cz tak vam doporucuji ¨precist si neco o "etikete

jinak vam preji hezký den!
>>a sem hodnotil delku kodu? kde?
>> tady: neni se ale cemu divit kdyz clovek jukne do kodu
Tím ale spook nehodnotil délku kódu, ale kvalitu. Navíc nejdelší kódy generuje Microsoft publisher, ten by ty tři řádky text měl minimálně na tisíc řádků kódu :-/. Jinak být tebou tak spravím tu reklamu, patří do souboru ome.htm. Jinak imho tam zatím není moc co vzhledově hodnotit. Ty obrázky v menu mi přijdou takové okousané.
ja nejsem urazenej. a nerad se s nekym hadam, kor kdyz je to prosrtrednictvim fora, kde spousta vet vyzni uplne jinak nez byla puvodne myslena...

>>tady: neni se ale cemu divit kdyz clovek jukne do kodu
tahle veta opravdu nehodnoti delku kodu(aspon dle meho nazoru), to je opravdu jen pozastaveni nad provedenim, ktere by ti tady zkritizoval kazdej kdo uz sepsal validni web(u zacatecniku se to da tolerovat, ale kazdy by se mel ze svych chyb ucit)

>>dale: jsem žena tak změnte osoby
tak za tohle se omlouvam, je to pekne fopa, ale web sem neprocital a z prezdivky sem to nejak nepochopil(hold mam nekdy dost dlouhe vedeni)

sebevedomi byla jen reakce na tvou formulaci vety(tezko muzu hodnotit pravej charakter - tak si to tak neber)

s tim mim webem to zadnej vtip nebyl

s tou reklamou, jsem taky nevtipkoval, umisti ji podle pravidel, nebo o ten ucet prijdes

etiketu mam prectenou a celkem dobre, thx za starost

zaverem: nerad zaplnuju fora timhle bezduchym plkanim, tak uz se v pripadnych pristich prispevcich budu krotit(slibuji;) ) a znovu dodavam, ze mym cilem nebylo urazet ale poucit (jsem hold beznadejnej optimista, kdyz si myslim, ze aspon nekdo bude brat me rady vazne a s pokorou)
Menu (horni frame) jde ve Firefoxu scrollovat...to asi nebylo zamerem.

O designu se nebudu vyjadrovat a kod je pochopitelne prisernej (Frontpage...).

Pokud ta stranka neni konecna, ale jen zastavka na tve ceste naucit se psat webove stranky, doporucuju nejdriv se vykaslat na design a naucit se psat bez Frontpage, validni html a dobre strukturovane stranky. Az budes umet tohle, je nacase naucit se css (zaklad neni tak tezky), dobre strukturovanemu webu se da design relativne snadno udelat pomoci css i zpetne.
se omlouvam..no proste nemam ty spravny vlohy k tvorbe internetovych stranek.....
a take se chci omluvit za zbytecne rozpoustani hadky z me strany...
jen takova mala neomalenost...kolik vam je?
nemusite odpovidat...ale jestli chcete muzete! ;o)
za měsíc už 14 :-D ;-)
nic se nestalo, zadny uceny z nebe nespadl a vsechno se da dohnat trenikem...;)

no pokud me ma starecka pamet neklame, tak mi je 21:)
Kliknu na odkaz v Opere. Text, refresh.. minutu do toho cucim, vono nic. Tak si reknu, no nic, balim to a odejdu. Dalsi den se vratim a ctu, ze mam pouzit IE. Pri napsani toho slova mi zamrazilo :-)
...................
2. den:
...................
Asi si pujdu neco udelat, pac jsem porusil bozi prikazani 11: nikdy nespust IE.. No, ja ho spustil.. Par odkazu, zadna reklama, to je vse? Balim to po projiti vsech odkazu (jenom sem se podival oc jde) a co si myslim? Menu neni spravne vykresleny(mozna neni dokonce ani spravne udelany, pac je dost hruby), obsah? Mam to asi v polovine obrazovky (1024x768), takze si nic cist nebudu. Tot to, co mi padlo do rukou ..


btw, za par mesicu mi je 14 co si dobre pamatuju.. ;-)
Nevím, možná to přijde jen mě, ale ta bílá je taková jako dost nepříjemná do očí...A změnila bych písmo
souhlasím s Hwebsterkou
no ta bílá je opravdu agresivní ( a to mám téměř ztlumený jas) ale to se da lekce a rychle napravit, ...

písmenka v menu jsou opravdu okousaná, ale to se spraví:-)

no mně se to zobrazuje v mozille i v seamonkey (produkt mozilly).. ie nespoustim, kdyz nemusim...

jinak asi bys byla ráda, kdyby si ty povídky někdo četl, fakt jsem to zkoušela, ale v té přehršli písmen se těžko orientuje... takže bych zmenšila počet písmen na řádku (doporučuje se 60ex, ale 75 se ještě dá)... a zmenšila bych plochu pro menu a zvětšila plochu pro text...

jinak hodně úspěchů (věk 20)
Proc jsou povidky centrovane? Spravna povidka, ale vlastne jakykoli dlouhy text ma leve zarovnani. Centrovani se pouziva pouze ke zvyrazneni kratkych textu - sdeleni, nadpisy, ..

Jinak barevne podani neni stastne - je to ostre na oci. Kdyz uz tak tu modrou tej vice tmavsi.

Kolecko mysi zacalo skrolovat hlavicku. Coz je zasadni chyba. Skrolovat ma text.

A reklama. Vsichni mluvi pravdu. Nikde ji nevidim. Tvoje stranka je cerstvy kandidat na smazani.

Na reakce vyse nebudu odpovidat, i kdyz bych do toho neco rek.
Pokud jde o vek, tak ve vase svete jsem uz starec ;)
tak lidi.....snazila jsem se...vsechny jsem poslechla...a jaky je to tedka? Zase hrozný že jo? Je mi to jasný....Já snad jedinkrát neudělám normál stránky!
no musim rict, ze ted je to asi stokrat lepsi nez pred tim, jen bych jeste drobnost, to menu bych dala nejak prehlednejc (treba by stacilo zmensit font aby se vesly vsechny polozky vedle sebe, nebo je dat do ramecku nebo tak neco, ale je videt, ze se lepsis (aspon z uzivatelskeho hlediska
jestli myslis Home .....
Iwuska
tak to je takhle schvalně! je to jsem ráda že mě někdo chválí!
jo jak ¨tam mám šoupnout reklamu!
2Xychtik: reklamu máš už vloženou, ale v souboru index.htm. To je špatně. (Doporučuju ten kód vyjmou, uložit si ho do nějakého souboru a mít ho v záloze). Běž do nastavení reklamy, zaškrtni Nahoře na úvodní straně a do kolonky Cesta k souboru napiš Home.htm. Pak soubory index.htm (nejdřív smaž tu reklamu) a Home.htm nahrej znovu na web. Pokud se reklama sama nevloží do Home.htm, tak si ji tam nakopíruj sama ze zálohy.

Co se týče věku, tak jsem jako Tomík už stařenka :-), ba ještě starší