Kritika webu

www.ucimse.xf.cz
prosím o kritiku hlavní stránky, ještě to není komplet, ale takhle nějak by to asi měl vypadat.Dík
jako mas to udelany graficky fakt dobre jenom to strasne pomaly nabiha radsi jako dizajn stranky ber ohled na obsah a tu grafiku bys mohl trochu sredukovat fakt pro rychlejsi nabihani jinak kod mas celkem pekne udelany ne jak muj jak mas citlivejsi povahu radsi nezobrazovat!(radim)



trojan
Zdravim,
nemáš tam moc textu, takže se to hodnotí špatně, ale stručně:
* menu dej určitě do seznamu
* trošku sémantiky by neuškodilo... přece jenom, proč nepoužít h2 místo id="nadpis2"
* hlavní nadpis h1 s odkazem na úvodní stránku by se taky hodil
* sprav si kódování stránky...
* kontrast písma v menu s pozadím je podle mě moc malý
* já bych asi zarovnal stránku na střed, ale to je věc vkusu...
* hodila by se nějaká patička, s odkazem na admina, atd...
* zdá se mi, že je tam té reklamy trošku moc...

Jestli chceš, tak zase na oplátku můžeš zkritizovat náš web:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=49387&t=49387
Jo ještě jsem zapomněl... Na úvodní stránku napiš o čem web vůbec je a kdo ho píše ;-)
Dík
hele, vsadím se, že kdybys to dal kritizovat na jaknaweb.com, tak bys dopadl hrozně.
1.Musím tě pochválit, že používáš divy
2.Ten design je divnej moc širokej, ale ty zelený, stínovaný obrázky sou super ale moc to nezachránily, hele bejt tebou bych udělal zahnutý rohy, to logo bych udělal z nějakýho obrázku, na téma, tvého webu. A menu bych taky barevně sladil jinak.
3.Nejvíc mě štve to množství reklam, kam se podívám tam jsou, to není moc dobrý.
tak reklama je tam jen abych zaplnil místo.Na jaknaweb.com sem to dal a dopadl jsem strašně :-D.nevím ale asi odstraním pravé menu.