Vyhledávání určitého htm souboru

Hoj všem,
potřebuju poradit ohledně hledání určitého souboru na webiku. Moc vysvětlovat neumim, tak to napisu jako přiklad:

Do textového políčka na www.blabla.wz.cz/zvitara/stranka.htm si zadám: Slon a kliknu na vyhledat. Potom mi to vyhledá soubor slon.htm v souboru zvirata, čili: www.blabla.wz.cz/zvirata/chobotnatci/slon.htm

Když si na www.blabla.wz.cz/zvitara/stranka.htm zadám: Pes a kliknu na vyhledat. Potom mi to vyhledá soubor pes.htm v sekci savci,
čili: www.blabla.wz.cz/zvirata/savci/pes.htm

Kdo mi prosím napíše, jak na to? Díky.
http://www.jakpsatweb.cz/hledani.html
no jo, tohle je sice pekny, ale takhle jsem to nemyslel. Nechci, alb se to pri kliknuti na vyhledat presmetovalo na google a tam to zobrazilo vysledky, ale chci, aby se otevrela primo ta stranka treba pes.htm
no ale to jaksi neni vyhledavani, ze ;-) to je otevreni souboru se zadanym nazvem. jedinej problem je, ze nevis, ve kterym adresari je ten soubor. takze si udelej php skript na zpracovani toho formulare, kde bud zadas, v kterym adresari ktery zvire je, nebo tam ty adresare prohledas, a pak presmerujes na tu stranku.
a nebo kasli na formular a udelej proste stranku, kde bude seznam vsech tech zvirat.
jj to poslední je nejrozumnější... když třeba někdo napíše 20 zvířat a žádné tam nebude tak hned odejde, pokud, ale uvidí co tam máš tak třeba mrkne i na to, co nehledal ;-)