prosím pomožte .........

Potřeboval bych pomoc , protože si nevím rady s webem ...... potřebuji pomoct s html/htm kodama :

1. otevírání hypertextového odkazu ve windowsovém okně (okno internetu , které nemá vrchní panel - jak je tam domů atd.)
a u tohoto okna by se mělo jít nastavit , jak velký má být , a umístění tohoto okna - a pomohli byste mi ještě víc ,kdyby jste mi rovno napsali , jak dát ono na celý obraz .....

2. mám kod na to , aby se na webu objevila chyba , když někdo dá pravím tlačítkem na webovém okně (tento kod je ukázaný níže) a já bych chtěl , aby jste mi někdo poradil , jak tuto chybu vyvolat kliknutím na hypertextový odkaz (takže bych chtěl odkaz na chybové okno)
zde je kod na to , aby na webu nešlo pravé tlačítko myši : </SCRIPT><SCRIPT language=javascript>
var message="Sorry, ale to je zakázané !";
function clickIE4(){
if (event.button==2){
alert(message);
return false;
}
}
function clickNS4(e){
if (document.layers||document.getElementById&&!document.all){
if (e.which==2||e.which==3){
alert(message);
return false;
}
}
}
if (document.layers){
document.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);
document.onmousedown=clickNS4;
}
else if (document.all&&!document.getElementById)
{
document.onmousedown=clickIE4;
}
document.oncontextmenu=new Function("alert(message);return false")
</SCRIPT><SCRIPT language=javascript>

3. chtěl bych kod na formular pro odeslání e-mailu (na určitou adresu)
4. chtěl bych kod na formular pro odeslání obrázku na e-mail (na určitou adresu)


a to je zatím vše - byl bych rád , kdybyste mi napsali odpověď sem nebo na e-mail PAULI.9@seznam.cz --- děkuji za vaše odpovědi ---- S pozdravem Paulí ....
A nehctel bys nahodou udelat komplet stranky? A delat vsechno JS je naprd pac de vypnout a je tam zbytecny...
Jinak to s tim oknem je tak:
<a class="menu" href="stranka.html" onclick="window.open('stranka.html','_blank','width=500,height=300','menubar=no,top=10'); return false">Odkaz</a>
Děkuji za radu , jak tam dát to windowsové okno. A co to znamená to "JS" ? a na ty ostatní otázky odpověď náhodou neznáš ? Děkuji za odpověď ..... s pozdravem Paulí
jpw
JS znamená Jikry Smlíčim nebo Jezděte Stranou...

JavaScript, ne?