kritika

Ja mam sirokouhku obrazovku a mam najvecsie roslisenie takse vas posrosim aby ste mi povedali co tam mam dat a co smeni a este 1 vec preco dakde idu pomaly obrasky
a) Optimalni nastaveni sirky je dnes 1024px. Pokud to jde, tak lepsi je jeste 800px. Jinak je mozne pouzit dynamicke nastaveni sirky. Ale to vse zalezi na obsahu tvych stranek.

b) Ze slovenska je konektivita pomala, proto se obrazky mohou nacitat pomaleji. Pokud to neni tim, tak mozna by to chtelo zmensit velikost souboru.
zajimavy...
kdybych nekdy zavital na tyhle tvoje stranky, tak nejenom, ze bych z nich urychlene utekl, ale utekl bych snad i od pocitace!
az budes mit neco hotoveho, tak to sem hod...
Podívej se na to ve Firefoxu, budeš asi hodně překvapený.
Diki, skusil som to opraviť ale zatial mam iba hlavnu stranku
no dal som tu novy design. kt. by mal ist wsade-dakedy siel normalne aj v IE teras ne. Co myslite je to dobre?
ta pomalost je tim ze v galerii mas obrazky sice o rozmerech jen 180x80px ale o velikosti prumerne 400kb a jeden dokonce ma 1674.14 KB ! coz je myslim i na rychlejsi pripojeni celkem dost! Jinak k webu: Nejak sem nenasel jeho smysl... a jinak je jak po kodove tak i graficke strance strasny...
ja som tiez zo slovenska a mam tiez svoje stranky ale ked som videl ty tvoje tak mi az zabehlo ja te moje tez nemam dobry priznam si to sou to zdorby ale urcite su lepsie ak chces mozes sa so mnou skontaktovat kontakt najdes na www.trojanabuffon.unas.cz/kontakt pod menom trojan mozno neco na to vymislime
TEras som urobil novu stranku to je lepsie fakt je tu obrazky us idu normalne
ja mam mozillu a cele to je posunute doleva a vpravo je asi 7cm prazdneho mista