Kritika

Už dlouho jsem se na tomto fóru neocitl a po dlouhé době jsem aktualizoval své stránky achtěl bych znát váš názor www.wimsr.wz.cz
předem děkuji za vaše názory..
Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Zkus je aktualizovat, nechtějí se mi zobrazit
Omlovám se www.wimstr.wz.cz
je to fklidu akorat ta reklama se tam nak sere, dal bych ji dolu..
Ta reklama mě taky štve, nicméně dolu se mi ji dávat nechce...
Naopak, myslím, že dole bude nejlepší. Přesuň její kód např. do reklama.php (a nasměruj do něj vkládání reklamy) a tento soubor includuj na všechny stránky dolů, viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13.

Jinak na můj vkus příliš jednobarevné, takové smutné. V mém prohlížeči (Konqueror) je menu na dva řádky a odkaz na Vzkazník tím pádem není vidět celý - ale ja koukám ve FF to mám taky tak.
Asi bych do html hlavičky doplnila informaci o kódování, viděla jsem ho správně, až když jsem ručně nastavila win-1250.

Nic ve zlym, ale co to je "Oskoušejte" a "Novynky"? ;-)
No teď na to koukám na jiném PC, s tou barevností to nevypadá tak zle, jak u mě doma na PC. Jediné co se mi trochu nezdá je barva odkazu po přejetí. Je téměř vždy skoro stejná jako pozadí (u menu skoro černá, v textu skoro růžová) a odkaz se tím spíš zneviditelňuje.

Ale co teda nemůžu překousnout, je další pěkné slovo a to "názvoslový". A ještě ke všemu je ten test imho špatnej, protože se mi snažil namluvit, že neznám chemické názvosloví, např. CO2 není oxid uhličitý. Takže bych spravila i ty testy, ať někoho nemystifikuješ.

Proč se odkaz na Chemie v.1.1 otvírá v novém okně?
Odkaz na chemii se otvírá v novém okně, poněvadž věčina uživatelů to prostě zavře křížkem,, tak se mi to zdálo vhodnější,

na reklamu se podívám a upravím ji

Konqueror nemám, tak se omlovám jeho příznivcům, ale pro něj stránky aktualizované nemám, neví jaké máš nestavené rozlišení, ale mě to funguje bez problému... skoušel jsem to i ve škole a při nižším rozlišení mi to jede bez problémů.
DIV#menu se mi v prohlížeči (FF) láme a Vzkazník leze na druhý řádek za DIV#cely3 nebo někam tam, takže je z něj vidět jen horní hrana. A mám dojem, že je to chybějící definicí fontu (rodina nebo velikost). Ve FF se zobrazuje bezpatkově a v IE patkově.
A nauč se používat správně "i" a "y", "ě" a "je".
Bralo se to na základní škole nebo někde tam.
předešlí = předešlý; líbyt = líbit; oběvil = objevil;

Vynechaná nebo překleplá písmena:
řek, ře; drčí doupě;

Pak tam za několika tečkama na konci vět chybí mezera.

Nainstaluj si nějakou kontrolu pravopisu a než to předhodíš, tak kontroluj.
hmmm zajimave jeste ze tam mas clanek o tom jak maji vypadat validni weby, a kdyz si ho psal nebo nekde kopiroval napadlo te zvalidovat si ten tvůj :) lol 8 errors.:)

no nic jinak ta cerna se mi k tomu v zadu nelibi.. jinak to de..
Když sem psal ten článek o validaci, tak sem si myslel, že validní web je správný...

Na menu pořád pracuji, nicméně i při nastavení absolutního písma a velikosti se nic nemění...
S češtinou mám problém pořád
s menu sem si trošku zase pohrál, ale nejsem si uplně jistý vísledkem...
co takhle zkusit nechat to menu jenom podtrhávat po najetí a nechat ho bílé to by stacilo ne..?
Jinak validita ok..
no menu sem nastavil písmo i velikost, ale podtrhávání problém neřeší...
validita byla v PHP (moje lenost předělat na xhtml i scripty v php)