Pomoc!

Ahoj. Já jsem tu nová, založila jsem ji noivé stránky. Má to být virtuánlí stáj. Nemám vůbec žádné HTML a chtěĺa bych, aby to vypadalo takto: Byl by tam velký obrázek koně, a potom by se na něj kliklo a ty by ses dostal/a na ty stránky, mohla by ses přihlásit.. Ale: Jak to udělat? Pls, poraďte!
Ahoj,
úplně nejlepší pro tebe bude když nejprve zabrousíš na www.jakpsatweb.cz a přečteš si základní kurz.
> velký obrázek koně
To si vyfoť Favorita, ustříhni z něj 1/40 zvětši to a dej si to na stránku.

Co všichni blbnete s virtuálníma stájema? To je nějaký módní trend, kterého jsem si nevšiml?

Nic proti, jen že furt někdo chce virtuální stáj... :-O
<HTML>MzM: ono to je asi v mode, virtualni staje, virtualni baleni holek, virtualni sex... Netrpelive cekam na svatby pres webkameru.</HTML>
$ whereis zena
zena: /home/bedroom/zena
$ cd /home/bedroom/
$ touch zena
touch: cannot touch `zena': Permission denied
$ sudo -i
Password:
# make sleep-simulation
# sleep 1440 &
[1] 29799
# cd /etc/pub/
# touch beer
# exit
Stáj s koněma :-(? Kdyby to byla aspoň stáj Formule 1 :- )
nebo staj se socialnima pracovnicema
2Donny: :-D. Neco podobneho existuje i ve windows. Akorat uz nevim jak se jmenuje. Manzelka verze 1.0? Rozhodne ale nedoporucuji ji instalovat, pac ji uz neodinstalujete ;)
nj, to jsou ty windowsy...
A proč ne virtuální stáj? Nebuďte zlí.

Pro Kitty:

Chtěla bys umět stránky napsat a hodit na server jestli se nemýlím?
Musíš tady dodat podrobnější popis svého problému a ne sem vypisovat emoce "Pomóc!" "Ale jak to udělat?" "Pls, poraďte!". Poradíme rádi, ale s čím?

Jak už tu bylo řečeno http://jakpsatweb.wz.cz/ je pro Tebe nejlepší řešení a z tohoto fóra v dané situaci nejlepší rada.
halo potřebuji pomoc s vytvořením nějaké www no stačile by klidně pár rad mám icq i skype tak mi prosím pomozte!
Par rad najdes na:

jaknaweb.com

cti a uc se... :)