exploler mi kazi a odchyluje divy

ahoj moji web kutilove. Potrebuju poradit. Mam webovou stranku {ne tu co mam vedle nicku} a tam mam jeden problem. A to je ruzne zobrazeni mojich Divu v mozille a explolerovi............proste urcim jak daleko onen div ma byt od okraje....jak od vrsku......a v mozzile je vsechno jak ma byt....ale pak se na to kouknu v explolerovi a moje divy jsou treba posunuty o pet pixelu jinde nez chci......

nevite jak tomu zabranit? a nebo mam na stranky pridat velky rudy napis. NEBUDTE BLBY A KASLETE NA TEN EXPLOLER UZ.....

?
"pridat velky rudy napis"
toplist.cz - globalni statistiky - IE 75%
To by asi neproslo :)

" mozzile je vsechno jak ma byt....ale pak se na to kouknu v explolerovi a moje divy jsou treba posunuty o pet pixelu jinde nez chci......"
jakpsatweb.cz - forum
jakpsatweb.cz a je to i nekde v clancich popsane, jedna se o ruzne zobrazovaci rezimy prohlizecu. Obvykle ti zobrazi DIV s rameckem a marginem jinak IE nez FF.
A ja teda nevim, co mam na tve strance videt, podle mne je to zobrazene dobre. Takze nejdrive udej presnou polohu toho, co je treba sledovat.

Ja jen vidim, ze tam mas Petru Nemcovou, nedovolene publikovani obrazku bez souhlasu autora dila a osoby na obrazku.
Take tam vidim panorama Ostravy, pravdepodobne rozvnez nelegalni publikovani ciziho dila.
Dale vidim 167 validnich chyb. :)
A spoustu nefunkcnich odkazu :)
A jinak teda vzhled diky pismu nic moc, ale graficky to ma dobre predpoklady...
Délo, pročti si http://ie-brouci.dero.name/.

2peta: myslím, že dela jasně řekl, že se nejedná o web, pod kterým je přihlášený, takže polovina tvého příspěvku je úplně OT...
thalia

děkuji, že si to řekla za mne....:DDD
peta

jak řekla thália......

...ale jinak...díky za radu....opravdu si mi pomohl....:DDD

a nakonec, na co potřebuju souhlas Petry Němcové když její fotky jsou všude možně po netu ke stáhnutí? :DD

vtipné...
= Thalia =
A jo, jsem prehlidl :)

= dela bela bombardák =
Bez odkazu na stranku je zcela zbytecne davat resit problem. Jinak je to klasicky bug IEcka.
"na co potřebuju souhlas Petry Němcové když její fotky jsou všude možně po netu ke stáhnutí?" - jsou, ale rovnez nelegalne :) A tam, kde jsou legalne, tam by meli mit take napsane, ze se fotky nesmeji pouzit bez souhlasu autora. Jako, divej, mi je to celkem jedno, jenom ti oznamuji, ze to neni uplne oki.