Problém s NVU

Hoj po mých předchozích chybých a kritice Frontpage sem se rozhodl udělat stránky v NVU.Stránky sou rozložené že navrchu je hlavní obrázek a na levé straně je menu-které je složeno asi z 20 obrázků.A tady je problém.Když chci dát nějaký obrázek doprostřed neboi text tak to jak kdyby bere i ten obrázek takže když to dám na řádek kterej je shodný s napoř. obrázkem "guestbook" tak se guestbook pekne soupne o 15 radku niz.Jinymy slovy potrebuji nejak osamostatnit to menu aby to co pisu doprostred stranky jednalo samostatne a nebylo to zavisle na tch obrazchich(menu) vlevo.Ve frontpagu sem to vyresil ze sem to dal do bunky ale nevim jak tady.Moc dekuji za radu
Nechápu dotaz, tak se skus obrátit na fórum podpory NVU, třeba tam s tím někdo bude umět.
Tak já mám vlevo menu které je složené asi z 25 obrázků jež jsou těsně pod sebou.A když chci něco napsat nebo dát obrázek doprostřed stránky napravo od menu tak to jedná tak že to bere aji ty obrázky zm enu.Takže ej to nepoužitelné.Potřebuji prostě aby tam to menu bylo pevně a nebylo na ničem závislý a se zbytkem stránky abych si mohl dělat co bych chtěl
NVU je dobrá volba, jak si komplikovat život... :o) . Na czilla je fórum na podporu / ostatně jak pravil Tom /. Ale moc rad od moudrých hlav tam nenajdeš, bo rada jak ovládnout NVU je tajemná jak hrad v Karpatech a cesta tvorby webovek v NVU se rovná hledání kamene Mudrců.
No dobře ale co mám tedypoužít za program,když neumím html?
To Ti bohužel neporadím, ale má osobní zkušenost je podobné editory nepoužívat a naučit se HTML. Proč se učit pracovat v editoru, který si stejně dělá co chce? Proč myslíš, že pořád hledá někdo řešení problémů ohledně těchto ,jednoduchých´ editorů? Věř, že HTML až tak složité zase není. Podívej se třeba na http://polopate.jakpsatweb.cz tam je to vysvětleno velice srozumitelně.
Hm tak jo ale v tom příapdě byste doporučili co?.)
Tam jsou i doporučené editory a ostatní potřebné věci / free / .Co tam kouknout?
na tohle je třeba dobrej program actual drawing
jinak na tenhle program najdeš s/n na serials.ws
skus udelat tabulky tak sem mekl ten problem ale udelal sem tabulku rozdelil na casti a faka to ale ted nevim jak s tim na web
A co proti NVU? Já s tím začínal a je to jak stvořené pro začátečníky.
A čo takto si prečítať dačo o html, xhtml a CSS? čítanie nikoho nezabilo! a na tvorenie stránok ti stačí potom obyčajný poznámkový blok, ja používam na tvorbu html kódu HomeSite 5,5 a na CSS Top StylePro 3.12 a ak potrebujem iba dačo opraviť, tak poznámkový blok. Ak ti môžem dáko poradiť, daj to velé menu s tými odkazmi do DIV-u a daj tomu cez CSS pevne rozmery. . . šírka a výška :-). . a takto si rozdel celú stránku, ale to asi dákym NVU asi len tak neurobíš
Prosim ja jen potrebuju vedet v jakem dormatu se vkladaji o brazky na net pomozte prosim
V akom formáte? Na fotky je vhodné použiť .jpg, a na inú grafiku, logá a tak .gif a .png. . . .
<HTML>>>cesta tvorby webovek v NVU se rovná hledání kamene Mudrců.

s tim musim z vlastni zkusenosti souhlasit :)</HTML>