Jak vytvořit stránky?

Mám problém. Mám na tomto serveru svůj účet. Ten mi funguje. Adresa je www.cornwall.xf.cz. Pokud tam na něj ale jdete, Měl by se tam ukázat obrázek. Ten ale zobrazí pouze můj počítač a ostatní ne. Nemohl by mi někdo poradit, jak tam mám ty soubory nahrát, aby se obrázky, pozadí a hudba zobrazovaly i na dalších počítačích? Mám tam nahraný index, ale ostatní nefunguje. Předem děkuji za odpověď
faq.webzdarma.cz
jakpsatweb.cz
polopate.jakpsatweb.cz
1) mas spatne napsany cesty k souborum, C:\... na internetu opravdu ne

2) az to spravis budes porusovat podminky WZ, zrovnatak se budes dopoustet nezakonne cinnosti (mluvim o tech torrentech tam)
No, podle mého se tam žádný obrázek ani zobrazovat nemá, protože jsou na stránce jsou jenom tři odkazy a reklama. No a "c:\Documents and Settings\Harry\Plocha\Torrent do knihovny\Harry Potter a ohnivý pohár.torrent" je jednak špatně a jednak na WZ zakázané podmínkami použití (šíření nelegálního obsahu, nebo tak něco)
Všechny obrázky,zvuky,odkazy musíš mít nahrané na webzdarma.cz . Až to uděláš,otevři si index.html v textovém editoru. Dejme tomu,že máš třeba soubor ,,obrázek.jp,, uložený ve složce C:/Documents and Settings/Franta/Dokumenty/obrazek.jpg - tak místo C:/Documents..... tam napiš název svých stránek - takže to bude vypadat takto: img src="www.cornwall.xf.cz/obrazek.jpg