warning

Cau potrebuju pomoct nahral sem si na web sablonu na fotky ktera umi i posilat k fotkam komentare .. jenze
kdyz kliknu na nejakou fotku a neco k ní napisu a kliknu na odeslat tak mi to napise
Warning: copy() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/h/howajablonec/a/imgcmtnew.php on line 120

a vzkaz se neuloží :( co s tim mam udělat aby to šlo prosim ? :(
K cemu potrebuje skript na obycejny komentar funkci copy()?
Ale zpatky. Pokud si tu hlasku prelozis, tak zjistis, ze tato funkce je zde zakazana.
Moznosti jsou dve. Pokud jde o upload souboru z pocitace na server, tak nahradit copy() funkci move_uploaded_file(). Pokud jde o klasicke kopirovani z jednoho mista na druhe v ramci serveru, tak vytvorit alternativni funkci s pouzitim fopen,fread,fwrite.
Kamo .. jde jenom o to zaslat wzkaz k fotce , ale u kdyz sem to copy nahradil tim move_uploaded_file() tak to stejne nejde a napise to tohle

Parse error: parse error in /3w/wz.cz/h/howajablonec/a/imgcmtnew.php on line 146
Kdyžtak se na to koukni
http://www.howajablonec.wz.cz/a/ipage00001.php
pod fotkou tam zkus neco napsat a uwidíš co to děla :(
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/h/howajablonec/a/imgcmtnew.php on line 146

a nezapomněl jsi při nahrazování na něco? Třeba na středník na konci řádku?
Parse erro mluví za vše: dokument nemůže být zparsován, protože na řádku 146 obsahuje chybu (chyba = prohřešek proti syntaxi jazyka). Tudíž nás spíš než odkaz na stránku (stylem aby jste mi věřili) zajímá zdrojový kód v širokém dalekém okolí řádku 146.
spíš ješte i na 145 :-))
he, to široké daleké okolí jsem nějak přehlíd...
Kamo ... Pls :) napis mi na ICQ :) 291-229-783 :)
ds: =D

To nic ... já jsem taky správně měl místo "protože na řádku 146 obsahuje chybu" napsat "protože se na řádku 146 projevila chyba" ;)