iframe-nezobrazuje obsah

prosím o radu,vytvořila jsem si ifarme+soubor obsah.html-nahrála na svou stránku,vložila do indexu odkaz <iframe src="obsah.html" align="right" width="79%" height="350"></iframe> a na stránce se to vůbec nezobrazilo.Děkuji za radu
Mně se to zobrazuje, zkus znovunačtení pomocí CTRL+F5. Jediný co se mi nezobrazuje, je obrázek zdroj.aspx.jpg na té vložené stránce obsah.html.
jasan zkusim díky
Tak jsem to zkusila znovu načíst a pořád se mi ten obsah nezobrazuje,nevím zda to nemám přenést do jiné složky jako jsou třeba ty náhledy fotek.
<HTML>To není třeba, pokud je správné, že tam vidím:
"Vítejte na stránkách Cat art...
Pro začátek sem dám jen nějaké akce jako výstavy,koncerty atd...jelikož se tato stránka teprve rozjíždí naleznete zde jen fotogalerii a pár odkazů na kterých pracuji ale budu je co nejdříve publikovat." atd.

Zkus třeba ještě vymazat paměť (cache) prohlížeče.</HTML>
Jo jo to je ta má stránka, vymazat paměť (cache) prohlížeče určitě zkusím ale napřed tedy někde zjistím kde se to dělá- jelikož dělám webovky asi 4 dny vím tedy opravdu minimum :-)
<HTML>Záleží na prohlížeči, kde se to maže. Ve Firefoxu je to někde v Nástroje/Možnosti, v Exploreru Nástroje/Možnosti internetu a někde tam je položka Dočasné soubory internetu.</HTML>
Tak jsem ve firefoxu našla jen položku důvěryhodná data,snad by to mělo být ono,smázla a pořád se mi to nezobrazuje.
tak hurá aspoň v exploreru se mi to zobrazilo,akorát trošku zůžený.
já to v tom firefoxu pořád vůbec nevidim.
Nástroje - Možnosti - Soukromí - dole check box Dotázat se před vymazáním důvěrných dat - Tlačítko Nyní vymazat - otevře se okno: Vymazání důvěrných dat - tlačítko Vymazat důvěrná data (možnost zaškrtnutí co vše se má smazat) -FF 2.0.0.4
to jsem právě vymazávala asi stokrát a pořád žádný výsledek,asi je to znamení že se mám patlat s tabulkou.
no tak Možnosti - Rozšířené - záložka Síť
Bohužel neůspěšně,děkuji všem za pomoc,jdu na tu tabulku.
jesterka (jesterka.unas.cz)
Nastroje - moznosti - predvolby - dotazat se pred vymazanim duveryhodnycch dat - NYNI VYMAZAT

Pokud to nefunguje, je treba mit pozavirane vsechna okna, pro ktere to delas.
Cili, kdyz mas svoji stranku otevrenou a das vymazat, tak si zcela logicky nebude mazat obsah, co jeste potrebuje.
Navic, muzes si na frame nastavit ramecek. Tez je moznosti kliknout na
Zobrazit - zdrojovy kod - a podivat se, zda to vidis v html kodu

jinak
jakpsatweb.cz - CSS - priklady
jakpsatweb.cz - HTML - priklady
jakpsatweb.cz - HTML - tahak
Dobré ráno,tak jsem hned po probuzení restartovala pc,zavřela všechny panely a už konečně ten obsah vidím.Tak moc všem děkuji že jsme to dotáhli do konce.Hezký den