delikátní problém

Dobrý den,

mám takový delikátní problém. Vytvořil jsem pomocí css krásný submit tlačítko, jsem v ním spokojen ve firefoxu, ale IE mi dělá problémy. Když se mi loudne stránka, najedu na submit tak mi to vytvoří takový efekt, že levý a pravý border se mi zabarví. Problém naskytně v době kdy klidnu do inputu a něco do něj napíšu. Když teď najedu na tlačítko submit tak místo krásný pravý a levý čáry vznikne takový oblouk. Je těžké to popsat, proto jsem udělal na webu ukázku. http://www.renet.borec.cz/input.html

Až se vám loudne stránka, najeďte na submit "přihlásit"...to se změní. Pak něco vložte do inputu a pak najeďte zase na submit "přihlásit" a uvidíte efekt IE. CSS jsem vložil do dokumentu, abyste se podívali jak vypadá proměna submitu. Byl bych rád kdybych se tohodle efektu dalo zbavit a budu rád za každou radu. Třeba jak dosáhnout stejného efektu. Děkuju
Nastuduj si něco o rozdílech v paddingu u FF a IE, jedná se o rozdílnou interpretaci rozměrů. Dá se to najít pod výrazem box model. A je to jeden z nejznámějších problémů kaskádových stylů.
mno, stylovani tlacitka timto zpusobem je problematicke.
IE zobrazuje ramecky jinak nez FF. Jeden z nich zobrazuje kostnkovane, druhy je zas kosi. Cili, kdyz si das ramecek treba 10 pri vysce 10, tak 1 prohlizec zobrazi trojuhelnik, druhy ctverecek.
je to tusim popsane na
jakpsatweb.cz - css - border
a nebo muze byt jeste problem s box-modelem, viz zdenek
jakpsatweb.cz - css - box model
Věděl jsem, že je problém co se týče kompatibility prohlížečů, o tomhle problému css "slyším" poprvé, děkuju za odpovědi