Hypertextový odkaz v layotu

Ahoj. Poraďte mi prosím, když mám layout, a udělám si rubriku: Něco o mně a chci mít hypertextový odkaz, a když na něho kliknu, aby se to nezobrazovalo v novém panele, ale v sloupci v layoutu kde chci. Cílový rámec tam přece nemůže být s layoutem. Web dělám v v Front Page. Můj web je: http://my-life.wz.cz
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=What+is+layout&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=
jak to popisuješ, dost dobře nepůjde. řešení je <a href="soubor.html" target="jmenoramu"> ale funguje to pouze v případě, že tam ty rámy jsou. ty tam ale žádné nemáš :)

hlavně tam ty rámy necpi, poradím ti lepší řešení: máš úvodní stránku jménem index.html, takže si vytvoř ještě i soubor omne.html. bude úplně stejný (tzn obsah zkopíruješ) jako index, akorát text v tom pravém spodním obdélníčku změníš. odkaz pak může vypadat takto: <a href="./omne.html">o mně</a>

jednoduché :) pravda, že když budeš chtít změnit jednu položku třeba v menu, tak to budeš muset změnit ve více souborech (v nichž bude to stejné menu) ale je to mnohem mnohem mnohem hafo moc prostě lepší řešení :)

PS.: žádnej frontpage, ale jakpsatweb.cz a poznámkový block (pro začátek) později pspad: www.pspad.com.
Monika (my-life.wz.cz)
nekdo tez doporucuje NVU editor. Ve Frontpage to zrejme jde take nastavit, ale tohle ti neporadim, tez jako Mike pisi stranky jako text (poznamkovy blok a jine textove editory).

Kazdopadne, jak pisal...
<a href="soubor.html" target="jmenookna">
toto funguje, kdyz mas:
<frameset>
<frame name="jmenookna">
</frameset>
nebo
<iframe name="jmenookna">
nebo mas otevrene JS-pop-up okenko s name=jmenookna
window.open("URL","jmenookna","parametry");
(a kdyz ted kliknes na odkaz, tak by se mel zmenit obsah okna s nazvem "jmenookna")

jakpsatweb.cz - html - ramy
jakpsatweb.cz - javascript - objekt windows

ony jsou ti mozna ty html znacky nesympaticke, ale kdyz mas editor, ktery je zabarvuje a znas tak 10 nejpouzivanejsich, tak se s tim docela dobre pracuje. Proto ti radi textovy editor.
Mike: Poprvé jsem to nemohla pochopit jak to myslíš, ale uvědomila jsem si, že takhle jsem to chtěla udělat i já. Zkusím to