rámeček u odkazu

prosimvás, vytvářim rolovací menu (bohužel jen upravuji převzaté) a mám problem s odkazem. Snažil jsem se hodně dlouho a stejně se mi nepodařilo udělat, aby odkazy v menu nebyly podtržené a ten obrázek neměl rámeček jako odkaz. Jedná se o stránky, pod kterýmy jsem přihlášen, tak jestli byste se mohli podívat co mám kam napsat, ať už se toho konečně zbavim :( děkuji
<HTML><code>ul.sub a {
  text-decoration: none;
}

ul.sub a img {
  border-style: none;
}</code></HTML>
děkuji, ty odkazy už podtrhané nejsou, ale problem s obrázkem se nevyřešil. Udělal jsem něco špatně?
<HTML>Zkus zadat celé
#menu ul.sub a img { border-style: none;}
nebo možná
#menu ul.sub a img { border-width: 0px;}

Já to dělám občas takto :-)
#menu ul.sub a img { border: 0px solid black;}
(ale to proto, že vím, že tam ten rámeček budu zkoušet, tak abych to pak nemusela vypisovat :-))</HTML>
bohužel ani jedna ze tří možností nepomohla...nemám tam něco co by to rušilo? jinak hrozně moc děkuji za snahu
<HTML>Už to vidím, ten obrázek není v sub :-)
#menu ul li.main a img {border-style: none;}</HTML>
opravdu moc děkuji!
Mohli byste mi ještě poradit, jak udělat, aby se mi to rozbalovalo i v IE? mám tam soubor IEmen.htc, ale něco se ještě musí vložit do kódu. Už jsem na něco takového narazil, ale nefungovalo to. Všiml jsem si totiž že to bylo pro IE 5 a 5.5....Nevyznám se v tom, který se používá nejčastěji ale já tu mám IE6 aniž bych cokoli aktualizoval...tak kdybyste mi poradili co mám napsat do toho kódu
<HTML>#menu ul li
{
behavior: url(IEmen.htc);
}

Např. http://css.interval.cz/clanky/vertikalni-hover-menu/ a další, viz google.com.</HTML>
a to, jak to menu teď v exploreru poskakuje je normální? :(
A co znamená "normální"? Ber to tak, že to menu v IE funguje, roluje, ale jinak, než chceš. :-)