Poradte

Prosim poradte jak si nahram vlastnu temu na stranku napr zo stranky http://art4fusion.com/ prosim poradte :)
dotaz na cizi stranky, cizi program nejlepe zodpovi autori stranky. Myslis, ze z ucastniku fora, ktery je pravidelne tak 30 a sem tam nekdo nahodily jiny polozi dotaz, tam nekdo chodi? :) sance je 30/7.000.000.000 nebo tak nejak je pocet lidi na zemi.
Pokud si stáhneš nějaké web template, upravíš je v PC a nakonec odešleš na server wz (stejně jako jsi nahrál stávající stránku).
zdravím tedka jsem si založil stránka a jsem z toho uplně jelen píše mi to že Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři. a já vubec nevím co to znamená poradí někdo díky předem
Žeby to bylo tím, co ti píše ta hláška? Chybějící index - musíš sám vyrobit a dodat na server.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?58
Zdravím jeleny, myslel jsem, že nyní mají jiné starosti než si regisrovat něco na WZ

Znamená to přesně to, co je tam napsané :

přístup nebyl povolen

a píše proč:

a) neexistence souboru index.html, index.htm, index.php
b) nebo se soubory nejmenují tak jak je uvedeno.

je to taková libůstka WZ, prostě pokud chceš volat web pomocí:
http://rybareni-unas.webzdarma.cz/
tak musíš mít v kořenovém adresáři jeden z uvedených souborů, který bude sloužit (nejčastější případ) jako uvodní stránka tvé prezentace

PS: to, co jsi si založil není stránka, ale registroval jsi si webový prostor, do kterého musíš ty své stránky nahrát a jedna z nich se musí jmenovat jak je uvedeno
Cus lidi mam stranky a dělam je přes program všecko to davam skrt index ale nwm jak udělat wwwrunescape2.czweb.org/jine stranky
udělat vice stranek nwm jak to mam popsat lepe.Např v menu mam odkazy a chu aby se mi to otevřelo a tam byla dalši stranka jak to mam udělat?
Musíš mezi existujícími stránkami vytvořit odkaz

To uděláš tak jak je to popsáno na:
http://www.jakpsatweb.cz/html/odkazy.html

a nebo ho tam vložíš: "přes program"

PS: nwm, nwm km t spj
j to jsou odkazy na jine stranky taky se hodi :).Ale jeste udelat např :
mam svoji stranku www.runescape2.czweb.org. A chtěl bych udělat
www.runescape2.czweb.org/jine stranky nwm jak se to uděla jestli přes htlm kod nebo jestli se uděla we spravě souboru složka a tim vznikne to
www.runescape2.czweb.org/jine stranky.
Moc to nechapu mam kamoše co je na to dobrej ale taky si nevi rady.
A na Jakpsatweb sis asi jenom prohlížel obrázky... že?
kouknu jeste pocky :D obrazku tam ale moc nemely :(
runescape2.czweb.org:
Pochlub se kolik hodin "získávání počítačové gramostnosti" týdně absolvuješ a co děláš pod lavicí?
no moc ne delal sjem spise mapy do her a takove programy na weby sjem zacal ted takze nejsme expert přez htlm spiš na ty programy .Diky za pomoc .
<HTML>Počítačová gramotnost není znalost HTML. Počítačová gramotnost je schopnost ovládat a používat počítač. Lenost psát slova hezky celá (a správně) a věty tak, jak mají být, ukazuje na nízkou počítačovou gramotnost. Jo a všimnou si, kam dávám interpunkci já a kam ji dávají oni.

A že mají kámoše, co je na to dobrej a co umí stejnou belu (co se týče HTML a tvorby webových stránek) jako oni, to u nich považuju za slabou výmluvu. Pokud svěřujou tvorbu stránek jemu, ať se ptá on.

Jo a ještě čím by mě potěšili - mohli by si příště, až přijdou s nějakým jiným problémem, založit vlastní téma a ne se cpát ke Gabrielovi (který se - jentak mimochodem - ptal na něco úplně jiného).</HTML>
Nípal: našel jsem tu kouli a napověděla, že dotyčný netuší, že druhá stránka má mít podobu nějakého souboru dat - proto mi napověděla tu počítačovou gramostnost

PS:
myslíš, že ví, co je !=

EDIT: dobrá připomínka, upravil jsem svůj příspěvek (Nípal)
Nípal: Moderátorská práva (editovat a mazat příspěvky) bys podle mého názoru měl používat jen v extrémních případech, které jsou v rozporu s platnými zákony a dobrými mravy. Jinak to zavání cenzurou bez ohledu na dobré úmysly. Čím méně, tím lépe.
Autor: runescape2.czweb.org (runescape2.czweb.org)
Datum: 02. 11. 2008 18:40

ja osobne tomu nerozumim. Jednak zkracujes slova, cimz se dostavam do problemu, ze jsou to pro mne neznama slova, cizi jazyk, jako bys psal cinsky.
Druhak udelas preklep a jak pak rozlisis zkratku od preklepu? Nedavaji mi vety smysl.
Tretak, resi se tu tema Gabriel (norman.euweb.cz). Nazvane a popsane nic moc. Ale pises to k nemu. Smazal bych to z duvodu prave toho, ze to nijak neresi jeho problem.

Mno, jinak to zkus napsat srozumitelne a nazorne, aby to pochopila i tva mladsi sestra. Dej ji to precist a sleduj, jake polozi otazky. Ty same ti napiseme do fora, pokud si to nedomyslime, coz je nekdy dost obtizne z takoveho neuplneho dotazu.

jinak rekneme, ze jsi necetl jakpsatweb.cz a nevis, ze www prohlizec ma menu Soubor - Ulozit jako - typ=uplna HTML - Ok a ze se tento kod ulozi na disk a da menit a prohlizet...
V tom pripade zkus toto:
1 Na plose vytvoris slozku "stranka"
2 Rozkliknes
3 a pridas do ni soubor typu textovy dokument, pojmenujes aaa.txt
4 do tohoto souboru v poznamkovem bloku (notepad) napises / zkopirujes
<ul>
<li><a href="aaa.htm">aaa.htm stranka</a></li>
<li><a href="bbb.htm">bbb.htm stranka</a></li>
<li><a href="ccc.htm">ccc.htm stranka</a></li>
</ul>
5. ulozis menu Soubor, ulozit
6. prejmenujes na aaa.htm , mela by se pak zmenit ikona na www prohlizec z ikony poznamkoveho bloku
7. zopakujes 3,4,5,6 pro soubory bbb.txt ccc.txt a prejmenujes na bbb.htm a ccc.htm
8. kliknes na aaa.htm, otevre se prohlizec a klikanim na odkazy muzes mezi strankami prepinat

Tohle jsi chtel?
5 zopakujes bod 3 a 4
Jo,už mi to kamos vysvětlil podrobneji .Diky za pomoc pokud možno to smazat aby to tu nevadilo .