zobrazovani fotek pomoci jawaskript

Dobry den, chtela bych poprosit o pomoc se zobrazovanim fotek (miniatury se načtou, nezobrazí se velké foto): http://www.vlastimil.webz.cz/fotky/ordinace/ordinace.php. Na jinem serveru se mi fotky zobrazují správně...
<HTML>Problém je zjevně v reklamní liště. Vložila se za první tag body, který našla a ten se bohužel nachází zrovna v javaskriptu (v místě, kde se zobrazuje nové okno). Zkusila bych ten javaskript připojit externě.</HTML>
Řádek:
write('<body BgColor="white" Text="black"'+
nahraď za
write('<bo'+'dy BgColor="white" Text="black"'+

a mělo by to jít
díky moc za pomoc (omlouvám se, že reaguji tak pozdě)
Thalia (moderátor)
'a ten se bohužel nachází zrovna v javaskriptu'
Chiii, tomu se rika odbornikem psany PHP script :)

Martina (vlastimil.webz.cz)
Jeste by bylo reseni:
* volat ten javascript jako externi
<script src=neco.js></script>
* pouzit reklamu do iframe, kde mas jistotu, ze se ti to nebude plest do window.open a jinam
* a to treti jsem ted zapomnel :)
peta: Když už, tak externí skript se volá takto:
<link rel="JavaScript" href="neco.js" type="text/javascript" />

Značka <iframe> je tzv. deprecated, neboli zavržená.

Na to třetí nemám věšteckou kouli. Asi to nebylo důležité.
<HTML>2peta:
<i>Jeste by bylo reseni:
* volat ten javascript jako externi</i><br>
Jak ještě? Tohle řešení jsem snad už uvedla.

<i> * pouzit reklamu do iframe, kde mas jistotu, ze se ti to nebude plest do window.open a jinam</i><br>
Lišta ale nejde nasměrovat do iframu, leda by udělal stránky s rámy, pak by se lišta vkládala do vlastního rámu a tudíž by nenarušovala žádné skripty.

<i>* a to treti jsem ted zapomnel :)</i><br>
Dobrá výmluva pro to, že už nemáš další nápad...</HTML>
Thalia: bacha na fanklub, dost si troufáš...
=Kit=
Tvym zpusobem se vola externi javascript pouze v hlavicce .. pokud volas externi JS jinde (podle standardu (x)HTML muze byt kdekoliv), tak musis pouzit klasicke <script type="text/javascript" src="filename.js"></script>
(pripadne rozsirit o hlavickovy tag <meta http-equiv="Content-Script-Type" content="text/javascript" /> )
Freeze: Ve skutečnosti nelze link na javascript použít ani v hlavičce. Měl jsem to blbě několik let - ten skript nebyl důležitý. Správně je tedy jak píšeš:
<script type="text/javascript" src="filename.js"></script>