Hudba na webových stránkách

AHOJ

s pomocou kamarata ktori robi internetove stranky som spravil tento super web: http://petovy.nazory.cz/ ale teraz mam problem a ani on nevie ako to spravit tak mi povedal nech sa spitam tu na forume - ako sa dat na internetovy web hudba ?niektore super stranky na ktore chodievam maju hudbu ktora hra ked si ju otvorim v internete (take to modre e) a tiez by som to chcel pretoze to je strasne super!

prosim pomooozte mi!
<HTML>To s tou hudbou se řešilo mnohokrát. Je to to nejhorší, co můžete uživateli udělat. Pokud na tom ale přesto trváte, dělá se to tagem bgsound. Pokud teda víte, co je tag, vaše (mimochodem příšerné) stránky jsou dělány v něčem opravdu nevhodném - ve Wordu.

Za normálních okolností bych váš dotaz smazal, ale přece nebudu mírnit vaši ostudu. Nadpis tématu naprosto nevhodný (měním z "POMOOOC !" na "Hudba na webových stránkách"), stránky naprosto otřesné a navíc mě slovně napadají (mimochodem, jmenuju se Nípal, ne Nypal). Doufám, že se mi za svoje výroky o mně omluvíte - mazání témat a příspěvků je jediný způsob, jak udržet fórum přehledné a věcné.

Jo a mimochodem - váš web porušuje podmínky zobrazování reklamy.</HTML>
Ako pridam ten "tag"? A tiez tu nikde nevidim tlacitko na pridanie reklamy co mam robit?!

A nemam sa za co ospravedlnovat, vsetko popisane na strankach je cista pravda, ostatny sa musia dozvediet ako necestne sa spravate voci Petovi!
Júúúú. Peta má své fanoušky. A ví o tom sám Majstr?


Je dobré, že pro tebe je hudba na webu strašně super, ale je třeba brát ohled i na jiné. A ti říkají, že hudba na webu je zlo. A jako zkušený jim dávám za pravdu.
Ale jelikož každý má svůj názor, tak mrkni na http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
<HTML>Musíte být velice ubohý člověk. Neporadím vám, dokud se neomluvíte.</HTML>
Nípal: Fanoušci drží při sobě. Takže ať chceš nebo nechceš, tak jakýkoli názor proti Petovy nepřipoušťějí.

Aspoň ostatní uvidí na jaké úrovni jsou fanoušci a vlastně i sám Mistr.

Fanusik: Pokud chceš, aby stránky přežily, tak si přečti podmínky WZ a oprav si stránky podle něj. A mimoto. Podmínky schválili před pár lety šéfové WZ a ne Nypal čí OndrAstar. Tak, aby tě nenapadlo, že za to mohou oni.
pridal som tam to bgsound podla toho navodu ale nahra mi to CO S TIM? prosim pomoooc


a ako tam pridam tu reklamu? pozeral som vlozit - reklama ale nie je to tam ,tak mi prosim pomozte! dakujem
Fanusík: nechápu jak jsi mohl podle Nýpalova návodu něco udělat!
Jsi normální!?!. Počkej až se zjeví Mistr...
Nípal: Fanusikovy stránky vypadají tak děsně, že nějaká hudba snad dostatečně odradí návštěvníky od jejího čtení. Docela jsem se pobavil. O to asi Fanusikovi šlo.

Fanusik: <bgsound src="hudba.wav" loop="-1">

A teď vážně: Vypadá dost zajímavě, když mám otevřených 20 panelů browseru a na některé podstránce začne hrát hudba. A teď hledej, Šmudlo, kterou záložku zabít dřív!
Tak se schválně podívejte, jak tam ten Izidor strčil tu hudbu. ROFL.
co je ROFL.? dal som to tam tak ako to pisu v tom navode ale nefunguje to, co je zle?
Kit:
to je hezké, ale kardiální otázka je jak naložit s radou a Wordem aby to dohromady jako HTML hrálo

<bgsound src=”C:\Documents and settings\Izidor\Plocha\petovynazory\hudba.mid” loop=”-1”>

zatím bude problém, že problém je řešen pouze lokálně a ne globálně...
Fanusik: http://www.google.cz/search?q=ROFL

ds: Chápu, že Fanusikovi chceš pomoci. Jenže dokud bude používat tu parodii na textový editor, tak se web nenaučí dělat.

Než si lámat hlavu nad tím, jak to dělat ve Slově, je jednodušší stránku otevřít v Poznámkovém bloku (Notepadu), vyházet všechny zrůdnosti, co tam Word nadělal a vložit tam potřebný řádek.
Kit: otvoril som si ten index.htlm v poznamkovom bloku ale je tam strasne vela nejakych programovacich veci a ja neviem programovat poradte mi niekto prosim ako pridam tu hudbu
Fanusik: Proč vlastně používáš znakovou sadu Windows-1252? Jsi snad Němec?
Prostě všechny ty programovací věci vyhoď. Jsou k ničemu.
Ale to mi tam potom nic neostane! Mozes mi dat emailovu stranku a ja ti to poslem a napises mi to tam? prosiiiiim
Fanusík: ulož to z toho Wordu jako HTML Zjednodušený formát - to většína těch programovacích věcí zmizne
Emailovou stránku Ti tady nikdo nedá, protože ji nikdo nemá a ani vlasně netuším, co to je.

Zkus třeba NVU nebo SeaMonkey. Jsou i lepší editory, ale moc je neznám. Používám VIM, který by se Ti asi nelíbil.
Doufám, že i ten zvuk... :-D
ds: dakujem uz je to lepsie. pridal som to tam podla toho navodu a hralo mi to ale teraz ked som to nakopiroval na internet uz mi to nejde preco?
Asi proto, že nikdo nemá přístup do Tvého domácího počítače. Musíš dát na web ten zvuk i odkaz na něj.
<HTML>Pánové, já se divím, že tomu ubožákovi, co se mi dosud neomluvil, ještě pomáháte v tvorbě ještě odpudivějších stránek, než tam teď má.</HTML>
Třeba tam chce dát hymnu...
<HTML>Jen ne českou (či slovenskou), to už by bylo na žalobu za zneužívání státních symbolů!</HTML>