Ohodnotenie

Ajoj
Možete ohodnotiť moju stranku? AKo sa vam pači? Možete porovnať aj povodnu stranku ktoru som robil pred 3 rokmi?

Dakujem
Vzhled posoudí jiní, já se dívám na zdroják:
- duplicitní znaková sada. ISO-8859-1 používají v západní Evropě, my jsme ve střední.
- titulek stránky se objeví jako klikací nadpis ve vyhledávačích. Zapřemýšlej nad vhodnějším textem, třeba "Chata Monika"
- description, které vypadá spíše jako druhé keywords. Uvědom si, že text z description se objeví v Google pod nadpisem
- tabulkový design bych nahradil CSS
- chybí DOCTYPE
- content-language by neměl být "cs", ale "sk"
- slovo "ubitovanie" v titulku stránky bije do očí
- na titulní stránce bych prohodil značky <h1> a <h2> kvůli sémantice
- obrázkům by slušely atributy alt - potrava pro Google
- 19 chyb HTML a 5 warningů na titulní stránce
- zbavil bych se "www." v adrese stránky

Jinak to vypadá celkem slušně. Když opravíš chyby a doplníš víc textu, může z toho být kvalitní web.
Přidám: obrázky o velikosti kolem 850 kB nejsou vhodné pro webové stránky.
<HTML>Mně se to vcelku líbí, akorát nechápu ty "stopy" v logu. Podle toho bych čekala spíš web o psech než o ubytování.

Jak už bylo řečeno, title na úvodní straně není zrovna vhodně zvolené.

Na http://chatamonika.xf.cz/ubytovanie.htm je v title "ubitovanie". A dole je všude "zdrojoví kód".

V tom pravém sloupečku s obrázky je vedle těch obrázků vpravo kousek volného místa, vlevo ale ne. Asi bych ty obrázky vycentrovala. (používám Konqueror)

Na stránce s ceníkem je v odkaze na Cloud design jiná emailová adresa než na ostatních stránkách. A ty odkazy na téma webdesign se mi tam taky moc nehodí.

Odkazy v menu dole na stránce (těsně nad patičkou) často nevedou kam mají, ale např. na about.html, products.html, support.html atd.

Na pohled se mi to zdá lepší než stará verze (kterou jsem nakonec taky našla), ale nebylo by lepší do loga místo stop zakomponovat spíš tu květinu, co je nahoře vpravo na starém webu?</HTML>
No to je tak nádherné ... opravdu ...

:))
Dakujem za pripomienky. V sobotu sa tomu budem venovat zakomponujem vsetky pripomienky....este raz dakujem